TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Linda de Mol begon dit jaar in de lappenmand: de presentatrice moest onder het mes om een zenuwprobleem in haar voet te verhelpen. Maar de revalidatie viel haar zwaar.
Aan Shownieuws vertelt De Mol hoe ze na de relatief kleine ingreep wekenlang moest herstellen.
De Mol wijt de beknelde zenuw aan het jarenlang dragen van te hoge hakken met te smalle punten waardoor er iets onder haar voet in het gedrang kwam. Ze hikte al langere tijd tegen de operatie aan, maar toen zelfs pijnstillende cortisone injecties niet meer hielpen moest ze er toch aan geloven.
De artsen hadden het liefst gezien dat De Mol zichzelf een tijdje zou ontzien: “Je mag twee weken echt helemaal niks. Dan moet je met je been omhoog. Nou, da’s echt niks voor mij. Dat heb ik een week volgehouden, maar toen ben ik toch gaan hobbelen door het huis.”
Na twee weken op een operatieschoen draagt De Mol inmiddels weer sneakers. Het gaat de goede kant op, maar ze is nog niet de oude: “Ik loop nog wat krakkemikkig”, geeft ze toe: “Als het goed is gaat het elke dag een beetje beter, dus dan hobbel ik gewoon weer gezellig de showtrap af in maart als Miljoenenjacht gepland staat.”
Is dit de verteller van The Passion 2026?
13:37Je kunt je nu al opgeven voor (een eventueel) tweede seizoen van Love Is Blind
13:10De shows van Vandaag Inside en De Oranjezomer op Curaçao krijgen steeds meer vorm
12:55Bert in URK!: 'Greetje, leven met jou is soms pittig maar laten we samen oud worden'
11:47Video: De Augurkenkoning ook populair in België