TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In gesprek met RTL Boulevard zegt Linda dat ze heel blij is dat Gooische Vrouwen doorgaat. ''Yes, het eindelijk officieel en we kunnen weer. Want ja, we gingen er wel vanuit, maar het is toch het lekkerst als je het even officieel te horen krijgt.''
De Mol heeft al ideeën voor de komende seizoenen. ''Ik heb genoeg materiaal in mijn hoofd om nog flink wat afleveringen te vullen. Er waren zoveel open eindjes, dat wij natuurlijk wel heel blij zijn dat we de fans nu kunnen gaan vertellen wat er dan verder gebeurt."
Linda, die de serie samen met Will Koopman maakt, heeft ook al nagedacht over nieuwe rollen. Volgens haar zijn er voor de nieuwe verhaallijnen ook andere acteurs nodig. ''Maar dat is meer voor wat kleinere rollen'', zegt Linda. ''Zoals een Elise Schaap of Carly Wijs. Ik denk, oh wat zou het leuk zijn als die zo'n leuke rol in Gooische Vrouwen zouden krijgen.''
Hieronder is het interview van Linda de Mol met RTL Boulevard te bekijken.
De opnames voor het nieuwe seizoen beginnen in april. Het is nog niet duidelijk wanneer de nieuwe afleveringen op SBS6 en Videoland te zien zijn.
Dit weten we al over het nieuwe programma van Rutger Castricum
14:04De Oranjezomer: 'Koopzegelverandering AH maakt de mensen boos'
13:23Wanneer keert Kassa weer terug op televisie?
13:06Edwin tegen Iris in B&B Vol Liefde: 'Ik hoopte dat je niet verliefd zou worden op me'
13:04Dit programma vervangt De Slimste Mens België na de finale op NPO 3