TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In gesprek met RTL Boulevard zegt Linda dat ze heel blij is dat Gooische Vrouwen doorgaat. ''Yes, het eindelijk officieel en we kunnen weer. Want ja, we gingen er wel vanuit, maar het is toch het lekkerst als je het even officieel te horen krijgt.''
De Mol heeft al ideeën voor de komende seizoenen. ''Ik heb genoeg materiaal in mijn hoofd om nog flink wat afleveringen te vullen. Er waren zoveel open eindjes, dat wij natuurlijk wel heel blij zijn dat we de fans nu kunnen gaan vertellen wat er dan verder gebeurt."
Linda, die de serie samen met Will Koopman maakt, heeft ook al nagedacht over nieuwe rollen. Volgens haar zijn er voor de nieuwe verhaallijnen ook andere acteurs nodig. ''Maar dat is meer voor wat kleinere rollen'', zegt Linda. ''Zoals een Elise Schaap of Carly Wijs. Ik denk, oh wat zou het leuk zijn als die zo'n leuke rol in Gooische Vrouwen zouden krijgen.''
Hieronder is het interview van Linda de Mol met RTL Boulevard te bekijken.
De opnames voor het nieuwe seizoen beginnen in april. Het is nog niet duidelijk wanneer de nieuwe afleveringen op SBS6 en Videoland te zien zijn.
De streamingtip van de week: The Gentleman seizoen 2
13:30Wanneer speelt Botic van de Zandschulp zijn US Open-kwartfinale tegen Zverev?
11:28Privédetective Nico van den Dries krijgt een eigen programma op SBS6
11:09Monique Hansler reageert op kritiek De Hanslers: 'Dat vind ik jammer'
10:14Peter van der Vorst stopt bij DPG Media