TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat vertelde De Mol woensdagavond in Ladies Night, de nieuwe talkshow van Merel Westrik op Net5. "Het voelt raar dat mijn programma's nu door anderen gepresenteerd gaan worden", aldus Linda over de beslissing van de rechter dat ze de door haarzelf bedachte RTL-programma's niet mee mocht nemen naar haar nieuwe zender SBS6.
In de 'oorlog' tussen SBS van Linda's broer John de Mol en RTL zijn al heel wat programma's van eigenaar gewisseld. Zo nam Linda zelf Miljoenenjacht en Ik hou van Holland mee naar SBS, maar nam broer John ook de succesvolle formats Dance Dance Dance en It takes 2 af van RTL om ze uit te kunnen zenden bij zijn SBS6. De programma's worden namelijk geproduceerd door De Mol's Talpa producties.
Ook Chantal blijft slapen is een van de programma's die De Mol mee heeft genomen naar SBS6, maar alleen bleef presentatrice Chantal Janzen achter bij RTL. Wie '.... blijft slapen' straks bij SBS6 gaat maken is nog onbekend, maar Chantal besloot een soortgelijk programma te gaan maken bij RTL. Dat resulteerde in Chantal's Pyjama Party. Linda de Mol moet aan zo'n constructie niet denken, vertelde ze bij Ladies Night: "Ik kan dezelfde formats net iets anders gaan doen, maar ik wil liever proberen met iets helemaal nieuws te komen."
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'