TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat vertelde De Mol woensdagavond in Ladies Night, de nieuwe talkshow van Merel Westrik op Net5. "Het voelt raar dat mijn programma's nu door anderen gepresenteerd gaan worden", aldus Linda over de beslissing van de rechter dat ze de door haarzelf bedachte RTL-programma's niet mee mocht nemen naar haar nieuwe zender SBS6.
In de 'oorlog' tussen SBS van Linda's broer John de Mol en RTL zijn al heel wat programma's van eigenaar gewisseld. Zo nam Linda zelf Miljoenenjacht en Ik hou van Holland mee naar SBS, maar nam broer John ook de succesvolle formats Dance Dance Dance en It takes 2 af van RTL om ze uit te kunnen zenden bij zijn SBS6. De programma's worden namelijk geproduceerd door De Mol's Talpa producties.
Ook Chantal blijft slapen is een van de programma's die De Mol mee heeft genomen naar SBS6, maar alleen bleef presentatrice Chantal Janzen achter bij RTL. Wie '.... blijft slapen' straks bij SBS6 gaat maken is nog onbekend, maar Chantal besloot een soortgelijk programma te gaan maken bij RTL. Dat resulteerde in Chantal's Pyjama Party. Linda de Mol moet aan zo'n constructie niet denken, vertelde ze bij Ladies Night: "Ik kan dezelfde formats net iets anders gaan doen, maar ik wil liever proberen met iets helemaal nieuws te komen."
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Estavana Polman is druk met haar huiswerk voor Vandaag Inside
15:32Deze twee BN'ers worden genoemd als potentiële deelnemers Expeditie Robinson
13:44Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'
13:34De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:29Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten