TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat vertelde De Mol woensdagavond in Ladies Night, de nieuwe talkshow van Merel Westrik op Net5. "Het voelt raar dat mijn programma's nu door anderen gepresenteerd gaan worden", aldus Linda over de beslissing van de rechter dat ze de door haarzelf bedachte RTL-programma's niet mee mocht nemen naar haar nieuwe zender SBS6.
In de 'oorlog' tussen SBS van Linda's broer John de Mol en RTL zijn al heel wat programma's van eigenaar gewisseld. Zo nam Linda zelf Miljoenenjacht en Ik hou van Holland mee naar SBS, maar nam broer John ook de succesvolle formats Dance Dance Dance en It takes 2 af van RTL om ze uit te kunnen zenden bij zijn SBS6. De programma's worden namelijk geproduceerd door De Mol's Talpa producties.
Ook Chantal blijft slapen is een van de programma's die De Mol mee heeft genomen naar SBS6, maar alleen bleef presentatrice Chantal Janzen achter bij RTL. Wie '.... blijft slapen' straks bij SBS6 gaat maken is nog onbekend, maar Chantal besloot een soortgelijk programma te gaan maken bij RTL. Dat resulteerde in Chantal's Pyjama Party. Linda de Mol moet aan zo'n constructie niet denken, vertelde ze bij Ladies Night: "Ik kan dezelfde formats net iets anders gaan doen, maar ik wil liever proberen met iets helemaal nieuws te komen."
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
