TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Loiza Lamers is woensdagavond het slachtoffer geworden van een verkeersongeval. Het model werd aangereden door een auto toen ze door Amsterdam fietste. De automobilist is doorgereden.
Hoe het ongeluk precies heeft kunnen gebeuren is nog niet bekend. Na de aanrijding kwamen de hulpdiensten ter plaatse en werd ze afgevoerd naar het ziekenhuis voor verder onderzoek. Vandaag geeft Loiza in haar Instagram Stories een update over haar toestand.
Loiza begint haar verhaal met goed nieuws, want er is gelukkig geen blijvend letsel. "Ik wil beginnen met het feit dat ik redelijk oké ben en dat ik op wat flinke kneuzingen en blauwe plekken na er echt heel goed vanaf ben gekomen!" Ze geeft aan flink geschrokken te zijn van het ongeval. "Voor nu is het vooral even bijkomen." Dat de automobilist is gevlucht is haar niet in de koude kleren gaan zitten. "Dat doet wat met je. Gelukkig wordt dat opgelost door de politie."
Lees ook: Loiza Lamers is de nieuwe presentatrice van Holland's Next Top Model
Het model laat weten de hulpdiensten en omstanders erg dankbaar te zijn. "Ik wil de politie Amsterdam, de omstanders en het ambulance- en ziekenhuispersoneel bedanken voor de onwijs lieve en goede zorgen." Ze sluit haar bericht af met een hartje.
Wanneer is B&B Vol Liefde in 2026 op televisie te zien?
10:24BNNVARA onthult ‘dubbelleven’ van Marijn Kuipers in nieuwe documentaire
10:00Jan-Willem Roodbeen heeft zin in Jan-Willem Ruimt op!: 'Hier komen alle dingen uit mijn radiocarrière samen'
09:26Flikken Maastricht-finale beantwoordt dé vraag waar fans op wachten
08:06De TV van gisteren: Kyle én Danique stormen woedend weg tijdens gesprek met expert in MAFS