TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Loiza Lamers is woensdagavond het slachtoffer geworden van een verkeersongeval. Het model werd aangereden door een auto toen ze door Amsterdam fietste. De automobilist is doorgereden.
Hoe het ongeluk precies heeft kunnen gebeuren is nog niet bekend. Na de aanrijding kwamen de hulpdiensten ter plaatse en werd ze afgevoerd naar het ziekenhuis voor verder onderzoek. Vandaag geeft Loiza in haar Instagram Stories een update over haar toestand.
Loiza begint haar verhaal met goed nieuws, want er is gelukkig geen blijvend letsel. "Ik wil beginnen met het feit dat ik redelijk oké ben en dat ik op wat flinke kneuzingen en blauwe plekken na er echt heel goed vanaf ben gekomen!" Ze geeft aan flink geschrokken te zijn van het ongeval. "Voor nu is het vooral even bijkomen." Dat de automobilist is gevlucht is haar niet in de koude kleren gaan zitten. "Dat doet wat met je. Gelukkig wordt dat opgelost door de politie."
Lees ook: Loiza Lamers is de nieuwe presentatrice van Holland's Next Top Model
Het model laat weten de hulpdiensten en omstanders erg dankbaar te zijn. "Ik wil de politie Amsterdam, de omstanders en het ambulance- en ziekenhuispersoneel bedanken voor de onwijs lieve en goede zorgen." Ze sluit haar bericht af met een hartje.
Partnerbijdrage
Frans en Mariska Bauer blikken vooruit op nieuw leven als opa en oma
09:58De TV van gisteren: Masked Singer blijft kijkcijfercadeautje op karig bekeken kerstdag
22:04Dit zijn de afvallers van de zevende aflevering The masked singer
21:42Kijkers vernietigend over André Hazes in concert: 'Klinkt als een zingende kikker'
13:15Jandino Asporaat ontmoet kunstenaars in Sterren op het Doek: 'Liever geen kale man' (video)