TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Loiza Lamers is woensdagavond het slachtoffer geworden van een verkeersongeval. Het model werd aangereden door een auto toen ze door Amsterdam fietste. De automobilist is doorgereden.
Hoe het ongeluk precies heeft kunnen gebeuren is nog niet bekend. Na de aanrijding kwamen de hulpdiensten ter plaatse en werd ze afgevoerd naar het ziekenhuis voor verder onderzoek. Vandaag geeft Loiza in haar Instagram Stories een update over haar toestand.
Loiza begint haar verhaal met goed nieuws, want er is gelukkig geen blijvend letsel. "Ik wil beginnen met het feit dat ik redelijk oké ben en dat ik op wat flinke kneuzingen en blauwe plekken na er echt heel goed vanaf ben gekomen!" Ze geeft aan flink geschrokken te zijn van het ongeval. "Voor nu is het vooral even bijkomen." Dat de automobilist is gevlucht is haar niet in de koude kleren gaan zitten. "Dat doet wat met je. Gelukkig wordt dat opgelost door de politie."
Lees ook: Loiza Lamers is de nieuwe presentatrice van Holland's Next Top Model
Het model laat weten de hulpdiensten en omstanders erg dankbaar te zijn. "Ik wil de politie Amsterdam, de omstanders en het ambulance- en ziekenhuispersoneel bedanken voor de onwijs lieve en goede zorgen." Ze sluit haar bericht af met een hartje.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Talpa trekt nu al de stekker uit nieuw programma Vijf Dagen Vast
15:25De boerderij van Judith en Bart uit Winter Vol Liefde is gered
14:48Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
13:02Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem