TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In een openhartig interview met De Telegraaf blikt Loretta terug op haar leven. Sinds duidelijk is dat ze uitgezaaide kanker heeft, kijkt ze heel anders tegen zaken aan.
Loretta maakt al sinds de jaren tachtig televisie, maar met de kennis van nu had ze het misschien wel heel anders gedaan: "Je zou het misschien niet zeggen, maar ik ben best wel verlegen. Zeker in de beginfase van RTL Nieuws dat ik samen met Jeroen Pauw presenteerde, dacht ik regelmatig: waarom doe ik dit en ben ik niet bij de radio gebleven?"
Schrijver vindt nog steeds dat ze eigenlijk 'totaal ongeschikt' is voor de televisiewereld: "Op een gegeven moment vind je natuurlijk wel je plekje. Maar ik heb mij ook vaak onbegrepen gevoeld."
Als voorbeeld noemt ze de ontwikkelingen rond grensoverschrijdend gedrag. Het heeft volgens Schrijver juist voor een nieuwe angstcultuur gezorgd: "Zo durfde niemand meer een ander te corrigeren. Volledig doorgeslagen."
Schrijver had er zelf ook last van: "En weet je wat het is? Dat geldt voor alle geledingen, van hoog tot laag binnen het bedrijf. Het laatste jaar heb ik op mijn tenen gelopen in een wereld die niet meer de mijne was."
Schrijver heeft als gevolg van haar ziekte weinig energie, daar heeft ze mee leren leven: "Onlangs heb ik mijn oncoloog wel gevraagd of ik mij ooit nog zo als vroeger ga voelen." Het antwoord was 'nee'. "Tot die chemopillen ben ik immers de rest van mijn leven veroordeeld. Dan moet je je daar maar mee verzoenen en je richten op de momenten dat je je goed voelt."
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Coen Swijnenberg scoort rol in Gooische Vrouwen en neemt zijn teckels mee naar de set
15:57Een ode aan Wim T. Schippers met ingelaste uitzending
15:55Video: Casper schrikt zich kapot als zus Valentijne terugkeert in De Bondgenoten
15:14Deze oud-deelnemer van Utopia doet nu mee aan De Bondgenoten
15:09Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'