TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Ze is daarom erg geschrokken door alles wat ze heeft gehoord in de video van Tim Hofmans BOOS.
"De afgelopen week is mij meerdere keren gevraagd om te reageren op de berichten rondom The Voice. Ik heb gewacht met iets te zeggen tot na het zien van de uitzending van BOOS", zo start Maan haar statement op Instagram. "Ben enorm geschokt door wat zich achter de schermen heeft afgespeeld. Net als vele anderen die bij TVOH betrokken zijn geweest de afgelopen jaren, vind ik het verschrikkelijk om te horen dat er volgens de berichten van de betrokkenen die nu naar buiten zijn gekomen zulke misstanden hebben plaatsgevonden."
De zangeres hoopt dat ze de slachtoffers steun kan bieden. "Ik wens iedereen die onrecht is aangedaan heel veel sterkte en hoopt dat dit tot de bodem wordt uitgezocht."
Over of zij zelf ooit te maken heeft gehad met enige seksuele avances achter de schermen zegt ze: "Omdat ook over mij verhalen de ronde hebben gedaan, wil ik hier voor eens en altijd duidelijk over zijn: in mijn jaren bij The Voice heb ik zelf nooit te maken gehad met nare ervaringen. Ik ben door niemand onheus bejegend en heb het altijd als een veilige en positieve plek ervaren, waar het ging om muziek."
Maan wijst geruchten die anders beweren dan ook naar het rijk der fabelen: "Iedereen die bij het programma betrokken was, inclusief de coaches, hebben mij altijd met alle respect behandeld en er is nooit sprake geweest van grensoverschrijdend gedrag, fysieke toenadering of machtsmisbruik naar mij toe. Nogmaals, mijn hart gaat uit naar alle betrokkenen."
Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'
13:34De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:29Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers
10:29André van Duin blijkt heel populair te zijn in het nieuwe digitale archief De Schatkamer