TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een interview met de Britse krant Evening Standard geeft Smith aan weinig voldoening uit de projecten gehaald te hebben.
Maggie vertolkte in zeven Harry Potter films de rol van de strenge professor Minerva McGonagall en werd een culticoon door haar rol als gravin Violet Crawley in Downton abbey. Maar wat Smith betreft had dat niets met acteren te maken: "Ik ben dankbaar voor de rollen, maar eigenlijk doe ik weinig anders dan reageren op anderen. Daar grapte ik weleens over met Alan Rickman tijdens de opnames van de Potterfilms: we zijn alleen reagerend te zien in closeups."
Smith meent dat ze als actrice vooral tot haar recht komt in het theater waar ze in de jaren 50 haar debuut maakte. Dat ze begin 2000 toch koos voor film en televisie had vooral te maken met het feit dat haar lange tijd geen toneelrollen werden aangeboden. Inmiddels staat ze weer op de planken en won ze een prijs voor haar rol als de secretaresse van Joseph Goebbels in het stuk A German life.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker