TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Deze zomer mocht Manuel Venderbos al ervaren hoe het is om aan de Shownieuws-desk te zitten tijdens de zomereditie, maar nu is hij zelfs gepromoveerd naar het avondteam.
De voormalig EO-presentator maakte afgelopen zomer de overstap naar SBS om afgewisseld met Airen Mylene en Dyantha Brooks de speciale zomerse reeks van Shownieuws te presenteren. Manuel viel blijkbaar zo in de smaak bij SBS dat ze hem wilden houden.
Gisteravond was dan ook zijn eerste klus op de late avond en op Instagram laat hij weten enorm blij te zijn met zijn 'nieuwe' baan.
"Het zomerhuwelijk met Shownieuws is verlengd. Gisteravond was de vuurdoop. Het loopje naar de tafel is gelukt en dankzij de warme woorden van Ronald Molendijk voelde ik me direct thuis.” Manuel laat weten dat Ronald namelijk na zijn aanstelling de grap “Hebben ze dan helemaal niemand kunnen vinden die een tekst kan voorlezen?” maakte in de groepsapp.
Manuel voegt zich nu als enige man in het rijtje van de overige Shownieuws-presentatoren met Airen Mylene, Dyantha Brooks en Tooske Ragas.
Shownieuws is elke avond te zien rond 22:45 uur op SBS6.
GTST Spoilers - maandag 11 t/m donderdag 14 mei 2026
21:30Dit vinden kijkers van het nieuwe SBS6-programma The Moneymakers
15:09Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind
14:14Flikken Rotterdam-actrice Ortál Vriend is zwanger
13:20De Bondgenoten is maandagavond (4 mei) een heel stuk korter te zien dan normaal