TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Deze zomer mocht Manuel Venderbos al ervaren hoe het is om aan de Shownieuws-desk te zitten tijdens de zomereditie, maar nu is hij zelfs gepromoveerd naar het avondteam.
De voormalig EO-presentator maakte afgelopen zomer de overstap naar SBS om afgewisseld met Airen Mylene en Dyantha Brooks de speciale zomerse reeks van Shownieuws te presenteren. Manuel viel blijkbaar zo in de smaak bij SBS dat ze hem wilden houden.
Gisteravond was dan ook zijn eerste klus op de late avond en op Instagram laat hij weten enorm blij te zijn met zijn 'nieuwe' baan.
"Het zomerhuwelijk met Shownieuws is verlengd. Gisteravond was de vuurdoop. Het loopje naar de tafel is gelukt en dankzij de warme woorden van Ronald Molendijk voelde ik me direct thuis.” Manuel laat weten dat Ronald namelijk na zijn aanstelling de grap “Hebben ze dan helemaal niemand kunnen vinden die een tekst kan voorlezen?” maakte in de groepsapp.
Manuel voegt zich nu als enige man in het rijtje van de overige Shownieuws-presentatoren met Airen Mylene, Dyantha Brooks en Tooske Ragas.
Shownieuws is elke avond te zien rond 22:45 uur op SBS6.
Johan Derksen wil alleen onder déze voorwaarde meedoen aan de Bevers-film
18:46Reallifesoap André Hazes keert terug, maar niet bij SBS6
15:01De Frogers verhuizen naar RTL en Videoland
14:10Dit vinden kijkers van A Beautiful Mess met Carice van Houten
13:25Dit is waarom Even Tot Hier zo succesvol is