TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In gesprek met RTL Boulevard blikt Blanken terug op haar comeback als Reini van Lennep-Hermans in de ziekenhuisserie.
In eerste instantie had ze helemaal niet verwacht dat de makers een beroep op haar zouden doen: "Ik was heel erg verrast. Ik zei: al die acteurs zijn nu toch veel te oud? Maar ze wilden alleen mij hebben. Dat vond ik natuurlijk wel leuk."
In de nieuwe serie staat Reini niet meer aan het bed als hoofdverpleegkundige. Ze is inmiddels gepensioneerd en werkt als vrijwilliger in De Kas, een van de binnentuinen van het ziekenhuis waar het personeel vrijwel iedere aflevering wel even aanschuift voor een kop thee en wat wijze raad.
Blanken geniet van de comeback van Reini, maar het was wel even wennen toen ze zichzelf op beeld zag: "Ik schrik wel een beetje van die oude kop".
Verder meent ze dat het tempo in de nieuwe versie van Medisch centrum west wel erg hoog ligt. De meeste verhalen gaan niet verder dan de eerste hulp: "Vroeger hadden we patiënten die op de kamer lagen en daar soms vijf, zes afleveringen te zien waren. Dat is heel anders dan nu. Nu is het allemaal vlug, vlug, vlug. En de volgende aflevering komen er weer andere mensen."
Partnerbijdrage
Gouden Televizier-Ring 2025: het is tijd voor de tweede (en laatste) tussenstand
10:00Beau van Erven Dorens blikt vooruit op Het Antoni van Leeuwenhoek – Over Leven met Kanker: 'Vooral veel geluisterd'
08:57Jean-Paul is aan het daten met déze vrouw uit B&B Vol Liefde
08:00Carlo Boszhard openhartig over verdrietige tijd: 'Het verdriet en ongeloof wisselen elkaar af'
07:52De TV van gisteren: Kijkers spotten Victor lookalike achter de bar in First Dates