TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
“Bij de defensie-challenge enorm door mijn voet gegaan toen ik schuilde voor een vijandelijke drone”, schrijft Elsinga bij de foto. “Niet gebroken. Dus doorgegaan. Maar nu wel even pas op de plaats.”
Elsinga was samen met collega Mattie Valk in Harderwijk voor het programmaonderdeel Mattie vs. Marieke. In die rubriek voeren de twee radio-dj’s op verschillende plekken in het land challenges uit om als eerste tien vlaggen te veroveren.
Ondanks haar blessure wist Elsinga donderdag de strijd te winnen. Daarmee veroverde ze haar negende vlag.
Na de challenge reisden Elsinga en Valk door naar landgoed Zonheuvel in Doorn. Op de website van Qmusic is te zien dat Elsinga daar met haar voet omhoog in het gras zit. “Met het (gekoelde) pootje omhoog in Doorn”, staat bij de foto.

Cabaretier Gover Meit krijgt een programma in België
08:51De eerste beelden van Wolven zijn verschenen: 'Eén grote mindf*ck'
08:25De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers zijn Milan helemaal zat
06:47Vanavond op TV: Muziekfeest van het jaar 2024, Van onschatbare waarde, De Break-Up Club
22:20Johan Derksen staat stil bij overlijden Dolly Parton: 'Ze was een held voor mij' (video)