TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Mart Hoogkamer en André Hazes hebben onlangs samen een nummer opgenomen. Het blijft echter niet bij een muzikale samenwerking, want de artiesten gaan ook samenwerken op televisie.
''Het wordt een programma waar we ouderwets kunnen lachen. En waar het vooral niet om onszelf gaat, maar om andere mensen'', verklapt André Hazes in gesprek met Radio 538. ''We gaan echt iets heel leuks doen met z'n tweeën.''
Het is nog niet bekend hoe het nieuwe programma gaat heten. André vertelde maandagavond bij Radio 538 dat hun tv-show in het nieuwe jaar op de buis te zien is.
Bekijk hieronder het interview van André Hazes met Radio 538.
Kijken: Ben Affleck haalt sitcom-iconen van stal in Super Bowl-reclame (en het internet gaat compleet los)
10:31Angela Schijf over nieuwe seizoen Flikken Maastricht: 'Kijker wordt niet teleurgesteld'
10:24Programma Olympische Winterspelen maandag 9 februari: Zo laat beginnen Femke Kok en Jutta Leerdam aan 1.000 meter
10:00Femke Kok blikt vooruit op haar Olympische Spelen: 'Probeer altijd het beste uit mezelf te halen'
09:32Wordt het straks Pauw, De Wit, Moggré EN Klamer?