TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Martien Meiland onthult de filmplannen in een interview met De Telegraaf.
Volgens de pater familias van de Meiland clan wordt de film hilarisch: "Ik heb gisteren pas de eerste versie van het script gelezen en dat is om te gieren." Over het plot wil hij nog niet veel kwijt, maar: "In de meest spannende scène komt er, letterlijk en figuurlijk, een lijk uit de kast vallen."
Martien heeft de afgelopen jaren al wat acteerervaring opgedaan, mede dankzij z'n bescheiden rolletjes in diverse Sinterklaasfilms: "Ik hou me wel netjes aan het verhaal en improviseer niks, tenzij mij daar door de regisseur specifiek naar wordt gevraagd."
Een speelfilm lijkt niet direct te passen bij de realityfamilie, ook omdat dochters Maxime en Montana niet op het witte doek te bewonderen zijn. Toch zegt Martien vol overtuiging: "Erica en ik hebben het erover gehad en we vinden dit toch wel heel eervol. Het is, vijf jaar nadat we aan dit nieuwe leven waren begonnen, een beetje de kroon op ons werk."
De nog titelloze Meilandjes movie is op z'n vroegst in het najaar van 2025 te zien.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen