TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De presentator zit nooit echt om werk verlegen, vertelt hij.
Zo vertelt hij aan Aran Bade dat er altijd wel iets voorbij komt zoals het programma Blow Up waarvan hij het eerste seizoen samen met Chantal Janzen presenteerde. In eerste instantie bedankte Krabbé ervoor. "Maar eigenlijk is het heel leuk om zoiets te presenteren omdat het over mensen gaat die bezig zijn mensen blij te maken", vertelt hij. Een tweede seizoen is in aantocht. Eerder werd bekend dat dit nieuwe seizoen zonder Chantal Janzen zal zijn.
En dat is nog niet alles. Naar eigen zeggen is Krabbé bezig met 'een ander heel groot programma'. Al kan hij daar nog niet veel over kwijt. Het enige tipje van de sluier is dat het zich in het buitenland afspeelt en een soort avonturenprogramma is. Wanneer het te zien zal zijn of wanneer er meer over bekend wordt, is niet duidelijk.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Peter Gillis en Frank Lammers doen opvallende onthulling over einde Massa is Kassa: 'Nooit officieel gezegd'
15:02De 6 beste programma's om deze week te streamen
14:45'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?