TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Actrice en schrijfsters Maryam Hassouni is klaar met producenten die haar blijven bellen en mailen voor racistische, seksistische en stigmatiserende verhalen. Op Instagram omschrijft ze een verhaal dat ze toegestuurd kreeg van een producent als racisme. Ook heeft ze een boodschap voor de Nederlandse televisie- en filmindustrie: "Mij niet meer bellen."
Op Instragram haalt Hassouni uit naar een producent die haar benaderd heeft.
Uit de Insta Story die de actrice en schrijfster plaatst, blijkt dat ze gevraagd is om te reageren op een verhaal dat volgens haar al 'behoorlijk in de steigers staat'. Het verhaal dat de producent wil maken, lijkt te gaan over het afgelopen jaar. "Een potpourri van allerlei nieuwsmomenten van de afgelopen jaren met als inspiratiebron Taghi en dan lekker uitpakken met de grootste clichématige, stigmatiserende, seksistische en racistische verhaallijnen." Volgens Hassouni kan de producent 'er de fik in steken of opnieuw beginnen.'
Ze roept op haar boek Wat de Fak te lezen en haar verder met rust te laten. In 2022 kwam haar boek uit waarin ze haar ervaringen met racisme, seksisme en grensoverschrijdend gedrag in de tv- en filmindustrie beschrijft.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit