TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Actrice en schrijfsters Maryam Hassouni is klaar met producenten die haar blijven bellen en mailen voor racistische, seksistische en stigmatiserende verhalen. Op Instagram omschrijft ze een verhaal dat ze toegestuurd kreeg van een producent als racisme. Ook heeft ze een boodschap voor de Nederlandse televisie- en filmindustrie: "Mij niet meer bellen."
Op Instragram haalt Hassouni uit naar een producent die haar benaderd heeft.
Uit de Insta Story die de actrice en schrijfster plaatst, blijkt dat ze gevraagd is om te reageren op een verhaal dat volgens haar al 'behoorlijk in de steigers staat'. Het verhaal dat de producent wil maken, lijkt te gaan over het afgelopen jaar. "Een potpourri van allerlei nieuwsmomenten van de afgelopen jaren met als inspiratiebron Taghi en dan lekker uitpakken met de grootste clichématige, stigmatiserende, seksistische en racistische verhaallijnen." Volgens Hassouni kan de producent 'er de fik in steken of opnieuw beginnen.'
Ze roept op haar boek Wat de Fak te lezen en haar verder met rust te laten. In 2022 kwam haar boek uit waarin ze haar ervaringen met racisme, seksisme en grensoverschrijdend gedrag in de tv- en filmindustrie beschrijft.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
De streamingtip van de week: Enola Holmes 3 op Netflix
19:05Videoland neemt Nederlandse tak van Viaplay over
14:25Nieuw seizoen Ontvoerd is vanaf deze datum te zien
13:30Mi Dushi: Wat is dan liefde? met Wilfred Genee begint een week eerder dan gepland
12:19Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien