TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Actrice en schrijfsters Maryam Hassouni is klaar met producenten die haar blijven bellen en mailen voor racistische, seksistische en stigmatiserende verhalen. Op Instagram omschrijft ze een verhaal dat ze toegestuurd kreeg van een producent als racisme. Ook heeft ze een boodschap voor de Nederlandse televisie- en filmindustrie: "Mij niet meer bellen."
Op Instragram haalt Hassouni uit naar een producent die haar benaderd heeft.
Uit de Insta Story die de actrice en schrijfster plaatst, blijkt dat ze gevraagd is om te reageren op een verhaal dat volgens haar al 'behoorlijk in de steigers staat'. Het verhaal dat de producent wil maken, lijkt te gaan over het afgelopen jaar. "Een potpourri van allerlei nieuwsmomenten van de afgelopen jaren met als inspiratiebron Taghi en dan lekker uitpakken met de grootste clichématige, stigmatiserende, seksistische en racistische verhaallijnen." Volgens Hassouni kan de producent 'er de fik in steken of opnieuw beginnen.'
Ze roept op haar boek Wat de Fak te lezen en haar verder met rust te laten. In 2022 kwam haar boek uit waarin ze haar ervaringen met racisme, seksisme en grensoverschrijdend gedrag in de tv- en filmindustrie beschrijft.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie
09:45De Bondgenoten-kijkers gaan los om actie van Anouk
08:01De TV van gisteren: MAX Vakantieman begint nieuw seizoen met ruim 1 miljoen kijkers