TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Actrice en schrijfsters Maryam Hassouni is klaar met producenten die haar blijven bellen en mailen voor racistische, seksistische en stigmatiserende verhalen. Op Instagram omschrijft ze een verhaal dat ze toegestuurd kreeg van een producent als racisme. Ook heeft ze een boodschap voor de Nederlandse televisie- en filmindustrie: "Mij niet meer bellen."
Op Instragram haalt Hassouni uit naar een producent die haar benaderd heeft.
Uit de Insta Story die de actrice en schrijfster plaatst, blijkt dat ze gevraagd is om te reageren op een verhaal dat volgens haar al 'behoorlijk in de steigers staat'. Het verhaal dat de producent wil maken, lijkt te gaan over het afgelopen jaar. "Een potpourri van allerlei nieuwsmomenten van de afgelopen jaren met als inspiratiebron Taghi en dan lekker uitpakken met de grootste clichématige, stigmatiserende, seksistische en racistische verhaallijnen." Volgens Hassouni kan de producent 'er de fik in steken of opnieuw beginnen.'
Ze roept op haar boek Wat de Fak te lezen en haar verder met rust te laten. In 2022 kwam haar boek uit waarin ze haar ervaringen met racisme, seksisme en grensoverschrijdend gedrag in de tv- en filmindustrie beschrijft.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Partnerbijdrage
Peter Faber na ziekenhuisopname: 'Artsen zijn positief'
10:40Slecht nieuws voor fans: comeback Ook Dat Nog! blijft beperkt tot één seizoen
09:22Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4