TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Prachtig nieuws voor Formule 1-coureur Max Verstappen en zijn vriendin Kelly Piquet: het stel is ouders geworden van een dochter. Dat heeft het koppel bevestigd via Instagram.
Het babynieuws zat eraan te komen, want Max Verstappen verscheen gisteren niet op de mediadag in aanloop van de Grand Prix van Miami. Vervolgens gingen de geruchten op volle toeren. Hun dochtertje heeft de naam Lily gekregen. ''Welkom op de wereld, lieve Lily'', schrijven Max en Kelly bij het bericht op Instagram. ''Onze harten zijn voller dan ooit, je bent ons mooiste cadeau.''
Max Verstappen maakte in december vorig jaar bekend dat hij voor het eerst vader zou worden. Verstappen en zijn vriendin Kelly Piquet zijn al sinds 2020 samen. Piquet heeft al een dochter uit een eerdere relatie met voormalig F1-coureur Daniil Kvyat.
Deze bekende gezichten doen mee aan de nieuwe spelshow De Volgers op SBS6
13:06Flikken Rotterdam-acteur stopt met serie na meningsverschil: 'Wil niets meer met zo'n club te maken hebben'
11:01Jasper Demollin vertrekt bij De FOMO Show
10:13Nieuwe look voor papa Pim van Een Huis Vol Emigreert-familie Verleg
10:00Jaap Jongbloed is ondanks stoppen Het Mooiste Meisje nog niet klaar met tv: 'Dit is geen afscheidsinterview'