TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Astrid Holleeder getuigde tegen haar broer Willem Holleeder. Ze werd door de crimineel met de dood bedreigd. Ze leeft sindsdien ondergedoken.
"Ik begin elke feestdag met een belletje naar mijn moeder, maar daar blijft het ook bij. Elk jaar en elke feestdag word ik hard met mijn neus op de feiten gedrukt", aldus Miljuschka. Ook verjaardagen worden niet gevierd. Begin deze maand was haar moeder jarig. "En ook die dag bleef het bij een belletje. Van de week, was de verjaardag van mijn oma, een dag die toch altijd emotioneel is voor zowel mijn moeder als mij. En weer een belletje."
Miljuschka viert kerst zelf met haar eigen gezin en één dag met de schoonfamilie. "Dankzij zijn familie weet ik nu ook hoe de meeste families de feestdagen vieren. Zo was de traditie van lootjes trekken met Sinterklaas mij tot acht jaar geleden totaal onbekend."
Toch vindt Miljuschka het niet 'erg' dat haar kerst 'anders' is dan bij anderen. "Het is nu eenmaal de realiteit. Het heeft me wel geleerd om elk moment te koesteren. Dus mijn advies voor deze feestdagen: doe dat!"
Partnerbijdrage
Diego González-Clark laat zoon Sem acteerdebuut maken in GTST
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Clarkson's farm, Daddy's Home 2
17:15Dyantha Brooks krijgt haar revanche met nieuwe tv-quiz Oog om Oog
16:50Nieuwe BN'ers duiken de villa in: Het Waren 2 Fantastische Dagen keert in december terug op tv
15:22Talpa onthult startdatum nieuw seizoen Medisch Centrum West en nóg meer gastrollen