TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Astrid Holleeder getuigde tegen haar broer Willem Holleeder. Ze werd door de crimineel met de dood bedreigd. Ze leeft sindsdien ondergedoken.
"Ik begin elke feestdag met een belletje naar mijn moeder, maar daar blijft het ook bij. Elk jaar en elke feestdag word ik hard met mijn neus op de feiten gedrukt", aldus Miljuschka. Ook verjaardagen worden niet gevierd. Begin deze maand was haar moeder jarig. "En ook die dag bleef het bij een belletje. Van de week, was de verjaardag van mijn oma, een dag die toch altijd emotioneel is voor zowel mijn moeder als mij. En weer een belletje."
Miljuschka viert kerst zelf met haar eigen gezin en één dag met de schoonfamilie. "Dankzij zijn familie weet ik nu ook hoe de meeste families de feestdagen vieren. Zo was de traditie van lootjes trekken met Sinterklaas mij tot acht jaar geleden totaal onbekend."
Toch vindt Miljuschka het niet 'erg' dat haar kerst 'anders' is dan bij anderen. "Het is nu eenmaal de realiteit. Het heeft me wel geleerd om elk moment te koesteren. Dus mijn advies voor deze feestdagen: doe dat!"
Jasper Demollin vertrekt bij De FOMO Show
10:13Nieuwe look voor papa Pim van Een Huis Vol Emigreert-familie Verleg
10:00Jaap Jongbloed is ondanks stoppen Het Mooiste Meisje nog niet klaar met tv: 'Dit is geen afscheidsinterview'
09:45Özcan Akyol eerste gast van Griet Op de Beeck in Zomergasten
08:44Concert at Sea-concert van Suzan en Freek binnenkort op NPO1 te zien