TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Astrid Holleeder getuigde tegen haar broer Willem Holleeder. Ze werd door de crimineel met de dood bedreigd. Ze leeft sindsdien ondergedoken.
"Ik begin elke feestdag met een belletje naar mijn moeder, maar daar blijft het ook bij. Elk jaar en elke feestdag word ik hard met mijn neus op de feiten gedrukt", aldus Miljuschka. Ook verjaardagen worden niet gevierd. Begin deze maand was haar moeder jarig. "En ook die dag bleef het bij een belletje. Van de week, was de verjaardag van mijn oma, een dag die toch altijd emotioneel is voor zowel mijn moeder als mij. En weer een belletje."
Miljuschka viert kerst zelf met haar eigen gezin en één dag met de schoonfamilie. "Dankzij zijn familie weet ik nu ook hoe de meeste families de feestdagen vieren. Zo was de traditie van lootjes trekken met Sinterklaas mij tot acht jaar geleden totaal onbekend."
Toch vindt Miljuschka het niet 'erg' dat haar kerst 'anders' is dan bij anderen. "Het is nu eenmaal de realiteit. Het heeft me wel geleerd om elk moment te koesteren. Dus mijn advies voor deze feestdagen: doe dat!"
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'