TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Astrid Holleeder getuigde tegen haar broer Willem Holleeder. Ze werd door de crimineel met de dood bedreigd. Ze leeft sindsdien ondergedoken.
"Ik begin elke feestdag met een belletje naar mijn moeder, maar daar blijft het ook bij. Elk jaar en elke feestdag word ik hard met mijn neus op de feiten gedrukt", aldus Miljuschka. Ook verjaardagen worden niet gevierd. Begin deze maand was haar moeder jarig. "En ook die dag bleef het bij een belletje. Van de week, was de verjaardag van mijn oma, een dag die toch altijd emotioneel is voor zowel mijn moeder als mij. En weer een belletje."
Miljuschka viert kerst zelf met haar eigen gezin en één dag met de schoonfamilie. "Dankzij zijn familie weet ik nu ook hoe de meeste families de feestdagen vieren. Zo was de traditie van lootjes trekken met Sinterklaas mij tot acht jaar geleden totaal onbekend."
Toch vindt Miljuschka het niet 'erg' dat haar kerst 'anders' is dan bij anderen. "Het is nu eenmaal de realiteit. Het heeft me wel geleerd om elk moment te koesteren. Dus mijn advies voor deze feestdagen: doe dat!"
Video: Teunie de Brouwer over spannende cliffhanger Gooische Vrouwen
13:13Videoland deelt indrukwekkende trailer van documentaire Suzan & Freek
12:11Video: Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer deelt slecht nieuws, 'Ik ben gecanceld'
12:05Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
10:37Gerard Joling samen met Jutta Leerdam te zien in nieuwe seizoen Casa di Beau