TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Bij Jinek vertelt hij hoe hij tot deze keuze kwam.
Elk seizoen staat Kees van der Spek weer oog-in-oog met oplichters, fraudeurs, afpersers en andere criminelen van over de hele wereld. "Waarom zou je daar je zoon bij willen betrekken?" vraagt Eva Jinek hem dan ook direct. "Het is een beetje roekeloos hé? Maar ik heb het toch gewoon gedaan", vertelt hij lachend. "Een jaar of zeven geleden kon mijn collega niet en hij zit bij de politie en toen mocht hij een maandje vrij nemen om in te vallen. Toen is hij meegegaan naar Hongkong. Dat was zo leuk!"
Aangezien Kees toen een programma maakte waarbij hij een vrouw nodig om als potentieel lokaas op te treden, kwam er verder geen vervolg. Maar dat is nu een ander verhaal. "Ik maak nu een algemener programma en mijn collega zegde precies op toen jij beschikbaar was", aldus Kees. Van het een kwam dus het ander, zo blijkt. Vanaf nu reizen de twee dus samen rond de wereld om spannende avonturen te beleven en mooie reportages te maken.
Lees hieronder Kees' hele verhaal.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Het is Valentijnsdag dus kruip gezellig samen met je geliefde - of gewoon lekker alleen - op de bank met deze kijktips waarin de romantiek hoogtij viert.
Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'
15:51Kijkers De Bondgenoten steunen Salar en Mercedes en gaan los over vader
14:49StukTV maakt nieuw seizoen De Drop voor Videoland