TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op de foto staan Monica en Robbert met een grote glimlach tegen elkaar aan. De vlogster laat met het hartje als bijschrift aan niks te wensen over.
Haar 1,2 miljoen volgers gunnen ‘hun’ Monica alle liefde, getuige de reacties. ‘Het is je zo gegund’, schrijft iemand. ‘Leuk stel!’, geeft de ander de 25-jarige Monica en haar vriend een compliment.
In haar docuserie Like Monica maakte Robbert al wel zijn opwachting, maar niet iedereen heeft die gezien op Videoland natuurlijk. “Ik kan niet uitleggen hoe het voelt, maar als ik hem een knuffel geef dan weet ik gewoon: dit is het”, zegt ze in de docu over Robbert.
Monica had vanaf 2016 een relatie met Lars Veldwijk. Met de voetballer, tegenwoordig actief in Zuid-Korea, kreeg zij dochtertje Zara-Lizzy. In 2019 zetten de twee een punt achter hun relatie.
Partnerbijdrage
Eva Eikhout doet mee aan de speciale editie van Maestro: 'Ik vond het geweldig'
09:31Milou uit Boer Zoekt Vrouw verwacht eerste kindje
09:01Dit is de Mol van Wie Is de Mol? 2026
08:13De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa