TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Afgelopen weekend was natuurlijk de grote bruiloft van Maxime Meiland en Leroy Molkenboer. Veel familie en vrienden waren aanwezig in Kasteel Oud-Poelgeest en zelfs verschillende cameraploegen waren welkom. Alleen was er toch een grote afwezige.
Lees ook: Zien: Trouwfoto's Maxime en Leroy
Nadège, de voormalig huishoudster van de familie Meiland, was niet uitgenodigd om het festijn bij te wonen. Gelukkig vond ze het zelf helemaal niet zo erg. “Ik begrijp het, maar zelfs al hadden ze me uitgenodigd, op dit moment lukt het me niet om te reizen want ik ben erg moe,” vertelt ze aan Shownieuws.
De Française heeft de afgelopen maanden een zwaar traject afgelegd. Ze had namelijk kanker op verschillende plekken, maar na verschillende behandelingen is ze nu kankervrij volgens doctoren.
Nadège vertelt dat Erica haar tijdens de bruiloft in ieder geval op de hoogte heeft gehouden door haar verschillende foto’s te sturen. “Het was een prachtig huwelijk en Maxime zag er prachtig uit. Iedereen zag er erg mooi uit.”
“Ik ben erg blij voor Maxime. Ik ben blij dat ze iemand heeft gevonden met wie ze zo’n klik heeft. Leroy is heel leuk. Hij is knap en aardig en ze passen erg goed bij elkaar.”
Wanneer is de finale van Pandora op televisie te zien?
13:42Deze films en series brengen je helemaal in de stemming voor de Olympische Winterspelen
13:32Diva Brons belooft geweldig seizoen van De Bachelorette: 'Mensen gaan smullen'
13:01Yvon Jaspers deelt heel leuk nieuws over Boer Zoekt Vrouw-stel Roel en Simone
10:29The Voice-deelnemer Thijs heeft te maken met roddels: 'Dit is fake nieuws'