TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Afgelopen weekend was natuurlijk de grote bruiloft van Maxime Meiland en Leroy Molkenboer. Veel familie en vrienden waren aanwezig in Kasteel Oud-Poelgeest en zelfs verschillende cameraploegen waren welkom. Alleen was er toch een grote afwezige.
Lees ook: Zien: Trouwfoto's Maxime en Leroy
Nadège, de voormalig huishoudster van de familie Meiland, was niet uitgenodigd om het festijn bij te wonen. Gelukkig vond ze het zelf helemaal niet zo erg. “Ik begrijp het, maar zelfs al hadden ze me uitgenodigd, op dit moment lukt het me niet om te reizen want ik ben erg moe,” vertelt ze aan Shownieuws.
De Française heeft de afgelopen maanden een zwaar traject afgelegd. Ze had namelijk kanker op verschillende plekken, maar na verschillende behandelingen is ze nu kankervrij volgens doctoren.
Nadège vertelt dat Erica haar tijdens de bruiloft in ieder geval op de hoogte heeft gehouden door haar verschillende foto’s te sturen. “Het was een prachtig huwelijk en Maxime zag er prachtig uit. Iedereen zag er erg mooi uit.”
“Ik ben erg blij voor Maxime. Ik ben blij dat ze iemand heeft gevonden met wie ze zo’n klik heeft. Leroy is heel leuk. Hij is knap en aardig en ze passen erg goed bij elkaar.”
Video: Mercedes doet oproep aan Salar: 'Kom naar huis'
11:37Nieuwe seizoen De Verhulstjes belooft wat: Gert Verhulst compleet gesloopt na stapavond met Jan Smit
10:16Musical Awards Gala komt eraan: wanneer en waar kijk je?
10:00De Nationale Popquiz 2026 voor het eerst te zien op NPO 3: dit mag je volgens Jan-Willem Roodbeen verwachten
09:41Video: Vincent Croiset en Tina de Bruin geven elkaar het jawoord