TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Afgelopen weekend was natuurlijk de grote bruiloft van Maxime Meiland en Leroy Molkenboer. Veel familie en vrienden waren aanwezig in Kasteel Oud-Poelgeest en zelfs verschillende cameraploegen waren welkom. Alleen was er toch een grote afwezige.
Lees ook: Zien: Trouwfoto's Maxime en Leroy
Nadège, de voormalig huishoudster van de familie Meiland, was niet uitgenodigd om het festijn bij te wonen. Gelukkig vond ze het zelf helemaal niet zo erg. “Ik begrijp het, maar zelfs al hadden ze me uitgenodigd, op dit moment lukt het me niet om te reizen want ik ben erg moe,” vertelt ze aan Shownieuws.
De Française heeft de afgelopen maanden een zwaar traject afgelegd. Ze had namelijk kanker op verschillende plekken, maar na verschillende behandelingen is ze nu kankervrij volgens doctoren.
Nadège vertelt dat Erica haar tijdens de bruiloft in ieder geval op de hoogte heeft gehouden door haar verschillende foto’s te sturen. “Het was een prachtig huwelijk en Maxime zag er prachtig uit. Iedereen zag er erg mooi uit.”
“Ik ben erg blij voor Maxime. Ik ben blij dat ze iemand heeft gevonden met wie ze zo’n klik heeft. Leroy is heel leuk. Hij is knap en aardig en ze passen erg goed bij elkaar.”
Partnerbijdrage
Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op vrijdag
08:14De TV van gisteren: De Oranjezomer-tafel snapt niets van keuze Dyantha Brooks: ‘Knapste speler van Oranje’
08:14Guido Weijers keert terug naar SBS6 voor oudejaarsconference 2026
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Stars on stage, Stargate
06:00Stream het nieuwe realityprogramma Ticket to the Tribes nu bij Prime Video