TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Afgelopen weekend was natuurlijk de grote bruiloft van Maxime Meiland en Leroy Molkenboer. Veel familie en vrienden waren aanwezig in Kasteel Oud-Poelgeest en zelfs verschillende cameraploegen waren welkom. Alleen was er toch een grote afwezige.
Lees ook: Zien: Trouwfoto's Maxime en Leroy
Nadège, de voormalig huishoudster van de familie Meiland, was niet uitgenodigd om het festijn bij te wonen. Gelukkig vond ze het zelf helemaal niet zo erg. “Ik begrijp het, maar zelfs al hadden ze me uitgenodigd, op dit moment lukt het me niet om te reizen want ik ben erg moe,” vertelt ze aan Shownieuws.
De Française heeft de afgelopen maanden een zwaar traject afgelegd. Ze had namelijk kanker op verschillende plekken, maar na verschillende behandelingen is ze nu kankervrij volgens doctoren.
Nadège vertelt dat Erica haar tijdens de bruiloft in ieder geval op de hoogte heeft gehouden door haar verschillende foto’s te sturen. “Het was een prachtig huwelijk en Maxime zag er prachtig uit. Iedereen zag er erg mooi uit.”
“Ik ben erg blij voor Maxime. Ik ben blij dat ze iemand heeft gevonden met wie ze zo’n klik heeft. Leroy is heel leuk. Hij is knap en aardig en ze passen erg goed bij elkaar.”
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside