TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Volgens RTL Boulevard is het Privé die woensdag naar buiten brengt dat de breuk eraan komt. Waar het management eerst ontkent, lijkt het verhaal nu toch anders. Het management zegt nu dat er 'inderdaad soloplannen zijn van zowel Nick als Simon'. Helemaal klaar is het volgens het management niet: "Maar daarnaast staan er voor dit najaar en voor komend jaar ook nog heel veel spannende en leuke projecten gepland. Festival-optredens, nieuwe singles, televisieprogramma’s en het tweede deel van de succesvolle NSG Theatertour staan voor na de zomervakantie op de agenda!"
Zelf zijn Nick & Simon op dit moment niet in de gelegenheid om een reactie te geven. Ze zijn op een 'welverdiende vakantie'. Op 29 augustus geven de mannen in de talkshow van Eva Jinek een reactie op de plannen van het duo voor de toekomst.
Naast dat het duo sinds 2006 hit na hit scoort als 'De Soldaat', 'Kijk Omhoog' en 'Pak Maar Mijn Hand', zijn ze ook niet meer van de buis weg te denken. Dit tv-seizoen waren ze immers alleen al te zien met De 3 Sterren Camping en hun muziekprogramma Onmogelijke Duetten. Daarnaast maakten ze in het verleden ook programma’s als Nick & Simon, The American Dream en Nick, Simon & Kees: Homeward Bound.
Partnerbijdrage
Yves Berendse weigerde 'andere stem' op te zetten in The Masked Singer
10:00Linda de Mol blijkt zelf behoorlijk fanatiek: 'Ik speel altijd om te winnen'
09:43Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All
08:39De TV van gisteren: The Winner Takes it All verslaat Pandora, maar kritiek op 'ongeloofwaardige' jury groeit
06:47Vanavond op TV: Ruben langs de Zuid-Chinese Zee, The floor, The Back-Up Plan