TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In het nieuwe seizoen van Familie Gillis: Massa is Kassa kunnen we natuurlijk Peter’s grote doel om af te vallen al volgen. En zien we de vele worstenbroodjes niet meer in beeld komen. Inmiddels is Peter al 14 kilo kwijt en voelt hij zich goed.
Aan Shownieuws geeft Peter een update over zijn strijd tegen de kilo’s. “Ik ben veel aan het wandelen, veel hatseflatsen en op een streng dieet. Suikervrij, alles. Ik voel me stukken beter.”
Hij is er alleen nog niet. “Ik moet nog een kilootje of twintig afvallen. Dat hoeft vandaag of morgen niet. Ik doe het op m’n eigen tempo, geen crashdieet, dan is het ook beter vol te houden,” zegt Peter.
Peter laat weten dat ze zelfs twee nieuwe fietsen hebben gekocht, dus er wordt genoeg bewogen. Ook Nicol is erg trots en herkent hem soms niet eens meer. “Ik vind het superfijn, hij is een andere Peter geworden. Hij is heel sportief en gaat wandelen en fietsen. Ik hou daar zelf ook wel van, dus dat is fijn.”
Of hij zijn doel gaat redden zie je elke maandag in Familie Gillis: Massa Is Kassa om 20:30 uur bij SBS6.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Robin Hood
22:08Kijkers genieten van make-over in Huizenruilers: 'Eindelijk een eigen slaapkamer'
20:57Tina Nijkamp: 'Vivienne van den Assem presenteert Nederland op Vakantie (RTL4)'
15:49Talpa trekt nu al de stekker uit nieuw programma Vijf Dagen Vast
15:25De boerderij van Judith en Bart uit Winter Vol Liefde is gered