TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In het nieuwe seizoen van Familie Gillis: Massa is Kassa kunnen we natuurlijk Peter’s grote doel om af te vallen al volgen. En zien we de vele worstenbroodjes niet meer in beeld komen. Inmiddels is Peter al 14 kilo kwijt en voelt hij zich goed.
Aan Shownieuws geeft Peter een update over zijn strijd tegen de kilo’s. “Ik ben veel aan het wandelen, veel hatseflatsen en op een streng dieet. Suikervrij, alles. Ik voel me stukken beter.”
Hij is er alleen nog niet. “Ik moet nog een kilootje of twintig afvallen. Dat hoeft vandaag of morgen niet. Ik doe het op m’n eigen tempo, geen crashdieet, dan is het ook beter vol te houden,” zegt Peter.
Peter laat weten dat ze zelfs twee nieuwe fietsen hebben gekocht, dus er wordt genoeg bewogen. Ook Nicol is erg trots en herkent hem soms niet eens meer. “Ik vind het superfijn, hij is een andere Peter geworden. Hij is heel sportief en gaat wandelen en fietsen. Ik hou daar zelf ook wel van, dus dat is fijn.”
Of hij zijn doel gaat redden zie je elke maandag in Familie Gillis: Massa Is Kassa om 20:30 uur bij SBS6.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'
19:47Wim T. Schippers, stem van Ernie en tv-pionier, overleden op 83-jarige leeftijd
19:33Kijkers moeten even wennen aan de nieuwe look en tune van Editie NL
15:27Wat gaat Humberto Tan nu doen op tv na komst Welmoed Sijtsma bij RTL?