TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
'Een eer' noemt de presentatrice het om dit programma elke keer weer te presenteren. Ze vertelt dat het bijzonder is om te zien dat de deelnemers echt een once in a lifetime belevenis hebben en dat ze daar onderdeel van kan zijn. "Het is heel leuk om te doen, dat kan ik ook nog wel honderd jaar doen.”
Dit jaar is de crew afgereisd naar Maleisië. "Je zit met elkaar en je bent alleen maar bezig met Robinson. Dus je gaat eten, meestal krijg je dan de teksten, en dan ga je naar een spel. Dat is al heel vroeg, voor dag en dauw zit je in een boot." Het ultieme geluksmoment voor Kluijver is dan ook als ze op de boot zit en nog even haar teksten doorneemt.
De reset als de finale geweest is en alles weer normaal wordt, is een flinke overgang voor de presentatrice. Zo vertelt ze dat ze het nieuws niet ziet en 6 weken vol in een bubbel zit en dan ineens is het klaar.
Over het huidige seizoen is Kluijver vol lof. Ze kijkt tevreden terug op dit seizoen en noemt het 'het mooiste seizoen tot nu toe'.
Partnerbijdrage
Kijk vanavond naar de herhaling van de Golden Globes 2026 op FilmBox
11:09Van wintersport naar zon, maar zonder vetpot: dit verdiende Denise aan De Hanslers-serie
10:46Charlie Brooker belooft meer Black Mirror dan ooit: nieuw seizoen in de maak
09:28Video: Thomas van Groningen over het succes van Nieuws van de Dag
08:43Dit is de winnaar van The Masked Singer 2025/2026