TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Onlangs werd bekend dat de Tour de France voor de vrouwen ook een Avondetappe-programma krijgt.
In gesprek met het AD vertelt Jeroen dat de wens er al langer was en dat het vrouwenwielrennen zich enorm ontwikkeld heeft de afgelopen jaren. De Tour voor de vrouwen start in Rotterdam dit jaar en heeft acht etappes in zeven dagen. "Het was de hoogste tijd", stelt hij.
De terechte vraag is waarom Dione de Graaff het niet doet, aangezien zij al jaren het gezicht in van De Avondetappe voor het mannenwielrennen. "Het was een kwestie van schuiven met de schema’s. Dione was de beoogd presentatrice, maar gaat na De Avondetappe rond de mannentour direct door naar de Olympische Spelen. Daar vervangt ze Henry Schut bij de avondtalkshow. Ik zou, net als bij de Tour voor de mannen, aan de finish van de etappe staan met onze analisten." Maar nu neemt hij dus de klus van Dione over.
Het wordt aanpoten voor de sportjournalisten deze zomer en zo ook voor Jeroen. "Het is veel inderdaad, maar voor mij een sportzomer om van te dromen."
Video: Familie Jelies overspoeld met reacties na eerste aflevering Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigereren
13:00RTL laat William Rutten en Humberto Tan in verwarring achter: 'Een groot mysterie'
10:42De aanmeldingen stromen binnen voor het nieuwe seizoen van The Voice of Holland
10:30Robert uit De Bondgenoten is helemaal klaar met de nieuwkomers: 'Imbecielen'
10:24Leuk! Videoland deelt de eerste beelden van het nieuwe seizoen Eén Grote Familie