TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Onlangs werd bekend dat de Tour de France voor de vrouwen ook een Avondetappe-programma krijgt.
In gesprek met het AD vertelt Jeroen dat de wens er al langer was en dat het vrouwenwielrennen zich enorm ontwikkeld heeft de afgelopen jaren. De Tour voor de vrouwen start in Rotterdam dit jaar en heeft acht etappes in zeven dagen. "Het was de hoogste tijd", stelt hij.
De terechte vraag is waarom Dione de Graaff het niet doet, aangezien zij al jaren het gezicht in van De Avondetappe voor het mannenwielrennen. "Het was een kwestie van schuiven met de schema’s. Dione was de beoogd presentatrice, maar gaat na De Avondetappe rond de mannentour direct door naar de Olympische Spelen. Daar vervangt ze Henry Schut bij de avondtalkshow. Ik zou, net als bij de Tour voor de mannen, aan de finish van de etappe staan met onze analisten." Maar nu neemt hij dus de klus van Dione over.
Het wordt aanpoten voor de sportjournalisten deze zomer en zo ook voor Jeroen. "Het is veel inderdaad, maar voor mij een sportzomer om van te dromen."
Schema finale Eurovisie Songfestival 2026
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival
22:50Jack van Gelder doorbreekt stilte na exit De Oranjezondag, Johan Derksen verdedigt Hélène Hendriks
16:50Chantal Janzen presenteert nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken