TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Onlangs werd bekend dat de Tour de France voor de vrouwen ook een Avondetappe-programma krijgt.
In gesprek met het AD vertelt Jeroen dat de wens er al langer was en dat het vrouwenwielrennen zich enorm ontwikkeld heeft de afgelopen jaren. De Tour voor de vrouwen start in Rotterdam dit jaar en heeft acht etappes in zeven dagen. "Het was de hoogste tijd", stelt hij.
De terechte vraag is waarom Dione de Graaff het niet doet, aangezien zij al jaren het gezicht in van De Avondetappe voor het mannenwielrennen. "Het was een kwestie van schuiven met de schema’s. Dione was de beoogd presentatrice, maar gaat na De Avondetappe rond de mannentour direct door naar de Olympische Spelen. Daar vervangt ze Henry Schut bij de avondtalkshow. Ik zou, net als bij de Tour voor de mannen, aan de finish van de etappe staan met onze analisten." Maar nu neemt hij dus de klus van Dione over.
Het wordt aanpoten voor de sportjournalisten deze zomer en zo ook voor Jeroen. "Het is veel inderdaad, maar voor mij een sportzomer om van te dromen."
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij