TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Baijens is naast zijn rol als nieuwslezer bij de NOS niet vaak te zien in andere televisieprogramma's. Aan de VARAgids vertelt hij nu waarom dat is. Hij wil namelijk niet dat mensen weten hoe emotioneel hij kan reageren in bijvoorbeeld spelshows of avonturenprogramma's.
Winfried is, zoals hij zelf zegt, niet goed in spelletjes: "Ik doe bijvoorbeeld niet mee aan De Slimste Mens. Als NOS'er verwachten kijkers toch een soort alwetendheid, dus je kan alleen maar tegenvallen. En ik vergeet soms namen, dat is ook niet handig bij zo'n spelletje." De nieuwslezer zou ook niet mee willen doen aan het populaire programma Wie Is de Mol?. "Eerlijk gezegd ook wel omdat ik bang ben dat ik me veel te veel laat meeslepen in de dynamiek van zo'n groep. Mensen hoeven van mij niet te weten hoe emotioneel ik daarop ga reageren. Ik denk dat ik ga huilen als er iemand na vijf dagen uit vliegt. Ik hecht me heel snel aan iemand, dat moeten we niet hebben", aldus Winfried.
Partnerbijdrage
Het Engelse voetbalseizoen begint direct met een topaffiche. Arsenal en Manchester City strijden vandaag om de FA Community Shield. Mis deze spannende seizoensopener niet en kijk live mee op Viaplay.
Mercedes dropt bom over andere man, Salar reageert: 'Toen ik nog in de loods zat…'
09:03De TV van gisteren: Kijkers zien vier medailles voor Nederland op EK Atletiek
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Los het op!, Dinner for Schmucks
09:29Hugo Kennis en Caroline Tensen worstelen met gewicht tijdens opnames Thuis aan tafel
09:25Bondgenoten-stelletje Diederik en Anouk bevestigen relatie: ‘Connectie te sterk om te negeren’