TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Baijens is naast zijn rol als nieuwslezer bij de NOS niet vaak te zien in andere televisieprogramma's. Aan de VARAgids vertelt hij nu waarom dat is. Hij wil namelijk niet dat mensen weten hoe emotioneel hij kan reageren in bijvoorbeeld spelshows of avonturenprogramma's.
Winfried is, zoals hij zelf zegt, niet goed in spelletjes: "Ik doe bijvoorbeeld niet mee aan De Slimste Mens. Als NOS'er verwachten kijkers toch een soort alwetendheid, dus je kan alleen maar tegenvallen. En ik vergeet soms namen, dat is ook niet handig bij zo'n spelletje." De nieuwslezer zou ook niet mee willen doen aan het populaire programma Wie Is de Mol?. "Eerlijk gezegd ook wel omdat ik bang ben dat ik me veel te veel laat meeslepen in de dynamiek van zo'n groep. Mensen hoeven van mij niet te weten hoe emotioneel ik daarop ga reageren. Ik denk dat ik ga huilen als er iemand na vijf dagen uit vliegt. Ik hecht me heel snel aan iemand, dat moeten we niet hebben", aldus Winfried.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los