TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het leek even een feest: de inwoners van Big Brother dachten namelijk aan het begin nog dat ze niemand hoefden te nomineren. Daar bleek geen woord aan gelogen, maar toch betekent dat niet dat er niemand naar huis gaat.
Die taak lag namelijk in handen van Nawel en Salar, twee nieuwe bewoners, die hun medekandidaten in de gaten hielden vanuit het datacenter. Op basis van hun bevindingen daar moesten zij vrijwel direct twee kandidaten nomineren - waarvan één zaterdag tijdens de liveshow zijn koffers moet pakken, en dus de winst wel kan vergeten.
Uiteindelijk vie hun keuze op: Serge en Kristof. "Dan hebben we twee jongens genomineerd en valt een van hen af. Dan blijven er vijf meisjes en vijf jongens over. Met hem heb ik ook nog niet echt een gesprek gehad", verklaarde Nawel.
Wie wint of verliest, wordt bepaald door de kijkers. Via de website van Big Brother kun je tot zaterdag je stem uitbrengen.
Zien: de eerste beelden van de reallifesoap van André Hazes
15:45Kees van der Spek reist opnieuw de wereld over voor Kees van der Spek Ontmaskert
15:24René Froger krijgt eigen tv-portret bij RTL
13:53Zo ging het achter de schermen eraan toe bij de reünie van B&B Vol Liefde
12:54Nieuwe serie De Bangaclub draait om bangalijsten, corpsleven en mysterieuze dood