TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het leek even een feest: de inwoners van Big Brother dachten namelijk aan het begin nog dat ze niemand hoefden te nomineren. Daar bleek geen woord aan gelogen, maar toch betekent dat niet dat er niemand naar huis gaat.
Die taak lag namelijk in handen van Nawel en Salar, twee nieuwe bewoners, die hun medekandidaten in de gaten hielden vanuit het datacenter. Op basis van hun bevindingen daar moesten zij vrijwel direct twee kandidaten nomineren - waarvan één zaterdag tijdens de liveshow zijn koffers moet pakken, en dus de winst wel kan vergeten.
Uiteindelijk vie hun keuze op: Serge en Kristof. "Dan hebben we twee jongens genomineerd en valt een van hen af. Dan blijven er vijf meisjes en vijf jongens over. Met hem heb ik ook nog niet echt een gesprek gehad", verklaarde Nawel.
Wie wint of verliest, wordt bepaald door de kijkers. Via de website van Big Brother kun je tot zaterdag je stem uitbrengen.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:17Dit is wanneer GTST terugkeert na de zomerstop
17:00Humberto Tan kreeg politiebewaking vanwege Zwarte Piet: 'Jeroen Pauw zou dat nooit hebben'
16:18RTL 4 strikt Kees Tol voor nieuw late avondprogramma Nederland met vakantie
15:54Caroline Tensen en Hugo Kennis maken middagprogramma voor RTL