TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het leek even een feest: de inwoners van Big Brother dachten namelijk aan het begin nog dat ze niemand hoefden te nomineren. Daar bleek geen woord aan gelogen, maar toch betekent dat niet dat er niemand naar huis gaat.
Die taak lag namelijk in handen van Nawel en Salar, twee nieuwe bewoners, die hun medekandidaten in de gaten hielden vanuit het datacenter. Op basis van hun bevindingen daar moesten zij vrijwel direct twee kandidaten nomineren - waarvan één zaterdag tijdens de liveshow zijn koffers moet pakken, en dus de winst wel kan vergeten.
Uiteindelijk vie hun keuze op: Serge en Kristof. "Dan hebben we twee jongens genomineerd en valt een van hen af. Dan blijven er vijf meisjes en vijf jongens over. Met hem heb ik ook nog niet echt een gesprek gehad", verklaarde Nawel.
Wie wint of verliest, wordt bepaald door de kijkers. Via de website van Big Brother kun je tot zaterdag je stem uitbrengen.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:31Dit is de startdatum van het tweede seizoen van De Hanslers
20:10Dit zijn de acht eigenaren van het zesde seizoen van B&B Vol Liefde
19:57Dit is de cast van de nieuwe Baantjer-serie
16:37Vriend van veelbesproken Anouk uit De Bondgenoten laat via Mercedes van zich horen