TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dit heeft de oud-presentator zojuist laten weten in het radioprogramma Nooit Meer Slapen.
In mei van dit jaar kwam Paul Wittemans Podium Witteman ten einde. De presentator vond dat namelijk een goed moment om de stekker eruit te trekken. "Ik heb besloten om te stoppen omdat het er een goed moment voor is aan het einde van het seizoen en je niet te lang door moet gaan", schemerde hij toen door. Inmiddels is duidelijk dat hij ook een comeback - op wat voor manier dan ook - uitsluit.
"Ik kom niet meer op televisie, dat is geweest. Weg is weg. Een beter moment om te stoppen dan dit kon ik niet vinden", vertelt hij vandaag. Zelfs voor een optreden in een talkshow hoeven media hem niet te bellen. "Talkshows, die mij aan de zijkant willen zetten om commentaar te gaan geven. Maar dat moet ik niet meer doen. Ik wil geen enkele rol op televisie meer, op geen enkele manier." Dat is nog eens duidelijke taal.
Maar achter de geraniums is er voor de inmiddels 75-jarige presentator niet bij. "Ik kan mij voorstellen dat ik mensen ga vertellen wat je met interviewgereedschap allemaal kan en moet doen. Ik denk dat er wel mensen zijn die het leuk vinden om dat te horen."
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten