TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Haico en Ellen waren misschien wel hét stel in Boer Zoekt Vrouw afgelopen seizoen waar de liefde het meeste gegund werd, maar vandaag brengen ze slecht nieuws naar buiten. Het stel is niet meer samen.
Die zagen we even niet aankomen.
“In de afgelopen maanden hebben we elkaar beter leren kennen en zijn we nu tot het besluit gekomen dat we helaas niet zo goed bij elkaar passen als we zo graag hadden gehoopt en gedacht,” vertellen Haico en Ellen op de site van KRO-NCRV.
Tijdens de reünie afgelopen november was nog te zien hoe Haico na zijn mislukte citytrip met Jasmijn zijn stoute schoenen had aangetrokken en Ellen had gebeld. Het stel liet weten helemaal hoteldebotel te zijn en het geluk straalde ervan af.
Ondanks de enorme afstand tussen Denemarken (waar Haico woont) en Friesland (waar Ellen de meeste tijd zit), hebben de twee toch nog wel contact met elkaar. “We zijn elkaar erg dankbaar voor dit mooie avontuur en hebben nog steeds goed contact met elkaar.”
Giel de Winter heeft goed nieuws voor de fans van Het Jachtseizoen: Most Wanted
13:12Video: Familie Jelies overspoeld met reacties na eerste aflevering Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigereren
13:00RTL laat William Rutten en Humberto Tan in verwarring achter: 'Een groot mysterie'
10:42De aanmeldingen stromen binnen voor het nieuwe seizoen van The Voice of Holland
10:30Robert uit De Bondgenoten is helemaal klaar met de nieuwkomers: 'Imbecielen'