TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In een persbericht laat het Openbaar Ministerie weten dat onderzoek niet heeft geleid tot voldoende bewijs om Johnny de Mol te vervolgen voor de mishandelingen waar hij door ex-verloofde Shima Kaes van werd beschuldigd.
_______________________________________________________________________________
Elke dag de beste tv, film en serie-tips direct in je mailbox? Meld je aan voor onze nieuwsbrief:
_______________________________________________________________________________
Daarmee komt officieel een einde aan het strafrechtelijk onderzoek waar afgelopen april door Johnny zelf om was gevraagd. Na zes maanden komt justitie tot de conclusie dat er op basis van geleverde getuigenverklaringen, foto's en videomateriaal geen grond is voor een zaak.
Daarnaast liet het OM weten dat de raadsheer van Shima Kaes, Karim Aachboun, en zijn kantoor worden vervolgd wegens poging van afdreiging van de familie De Mol. Misdaadjournalist John van den Heuvel laat weten dat er maximaal vier jaar straf op dit vergrijp staat.
Wat dit voor Johnny's loopbaan in de media betekent is nog niet duidelijk. In april deed hij vrijwillig een stapje terug als presentator van HLF8, maar dat was naar aanleiding van een andere aangifte. Wel keert hij deze maand terug met het derde seizoen van Restaurant misverstand.
Vanavond op TV: The assassin, MasterChef USA, London Has Fallen
21:38Dit is de winnaar van Expeditie Robinson 2025
10:50Kijkers genieten van Oos Kesbeke in tuktuk in India: 'We gaan de vangrail in'
09:44Winnaars The Tribute: Battle of the Bands: 'We hebben het systeem gebroken' (video)
09:35De TV van gisteren: bizarre wending in The Tribute: Battle of the Bands zorgt voor verbazing