TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat schrijft Omroep Brabant op basis van de eerste zitting van de zaak, die vrijdag plaatsvond. De zaak is nog niet inhoudelijk behandeld, omdat Nicol nog als getuige wordt verhoord.
Volgens het regionale medium is er bewijsmateriaal in de vorm van een telefoontje richting de meldkamer. Op deze geluidsopname zou zijn te horen dat Nicol wordt mishandeld.
Toen het nieuws over een vermeende mishandeling naar buiten kwam, ontkenden Peter en Nicol allebei via hun Instagram-accounts. Later kwamen ze terug op die uitspraak en spraken ze van een 'incident in de privésfeer'. Nicol heeft zelf geen aangifte gedaan, maar het Openbaar Ministerie laat de zaak toch voorkomen.
Peter - bekend van realityserie Massa is Kassa - zou een nacht in de politiecel hebben doorgebracht.
Video: André van Duin over zijn laatste emotionele ontmoeting met Joke Bruijs
10:20The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning