TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De familie Meiland is op zoek naar een Nadège 2.0 voor hun pension Code Rosé. Uitchecken moet voor 11:00 uur en inchecken kan vanaf 15:00 uur en in de tussentijd moet er geboend worden.
Via social media plaatst de familie een oproep.
"Ongeveer de helft van de kamers (daar gaan we vanuit) moet even een sopje doorheen, even zuigen en de bedden verschonen", vertelt Erica. "En de handdoekjes vervangen", aldus Martien. Het ontbijt verzorgt de familie zelf. "Dus je hoeft er niet zo vroeg uit, dat scheelt weer. En daarna kun je naar het strand."
Maandagavond zagen we in Chateau Meiland hoe de familie zich weer helemaal uitleefde in een kringloop om het pension in te richten. Of nou ja, ze waren vooral ook voor zichzelf aan het shoppen in plaats van voor hun nieuwe project.
Partnerbijdrage
Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los
10:00Jetske van den Elsen moest na opnames Hunted VIPS bijkomen: 'Zag overal camera's'
09:44TV-weerbericht: 'Zomerse temperaturen en veel zon in aantocht'
09:14Terugkijken: De Oranjezondag bespreekt opvallende opmerkingen Gidi Markuszower