TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In een verklaring gaat het Openbaar Ministerie (OM) niet inhoudelijk in op de kwestie. Het zou gaan om twee mensen die aangifte hebben gedaan, de eerste kwam al in februari 2022 binnen.
Op basis van het onderzoek bepaalt het OM of er wel of niet tot vervolging wordt overgegaan. In een reactie op social media laat Van der Linden zelf al weten dat het 'fake nieuws' is. Ook hekelt hij het feit dat hem niet de rust gegund wordt om te herstellen van het herseninfarct dat hem in november 2022 trof.
Van der Linden wordt juridisch bijgestaan door advocaat Sidney Smeets. In 2021 raakte de raadsman zelf verzeild in een controverse toen daags na zijn beëdiging als D66 Tweede Kamerlid naar buiten kwam dat meerdere minderjarige jongeren hem beschuldigden van 'seksueel getint grensoverschrijdend gedrag'. Smeets trad de volgende dag af als kamerlid.
In een reactie stelt Smeets dat hij het onderzoek naar Marc van der Linden met vertrouwen tegemoet ziet. Hij geeft aan dat na een eerste verhoor 'aantoonbaar vrijwel niets' zou kloppen van de politieverklaringen.
Partnerbijdrage
Sam van Royen presenteert WK-programma Het Oranje Café
15:13Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight
14:31Peter Gillis veroordeeld tot celstraf voor belastingfraude en taakstraf voor mishandeling Nicol Kremers
13:41Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel