TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat vertelt de acteur vol sprankeling voor de camera van Shownieuws.
"Het gaat fantastisch. Ik vind het prachtig. Met Anna gaat het perfect. De mooiste tijd van mijn leven is nu aangebroken", aldus de ster voor de camera.
Dat de acteur iets minder slaap heeft, is wel het minste. "Nou ja, je moet wel voeden in de nacht dus je gaat iets minder goed slapen dan voorheen, maar dat is… Dat neem je wel voor lief toch?"
Thijs was langere tijd te zien in Goede Tijden, Slechte Tijden als advocaat Jonathan Seegers, zoon van Henk Visser (Johnny Kraaijkamp Jr.) en halfbroer van Saskia Verduyn (Tamara Brinkman). Na een vertrek in de serie naar Groningen en een terugkeer om Ludo Sanders (Erik de Vogel) een hak te zetten (wat mislukte) vertrok hij weer uit de serie.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene