TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De Leeuw vertelt dat hij 34 jaar geleden een halfjaar beveiliging had vanwege een bedreiging. Hij ontving toen een kogelbrief, die door de politie uiterst serieus werd behandeld. Hij liet toen onder meer een compleet hekwerk om zijn huis plaatsen.
De kogel was voorzien van een briefje met de tekst 'Hoe lang het ook duurt, het gaat een keer gebeuren' erop. Dat zorgde destijds voor angstgevoelens bij De Leeuw, zo vertelt hij openhartig.
De Leeuw presenteerde in die tijd Schreeuw van de Leeuw, waarmee hij een miljoenenpubliek bereikte. Hij stond te boek als nogal een flapuit, hetgeen regelmatig mensen tegen de borst stootte. Hij stond toen ook bekend om zijn vele typetjes.
Pieter Derks over het nieuwe realityspel Wolven: 'Een echte mindf*ck'
10:00Beste Zangers-deelnemer Yves Berendse onthult of hij openstaat voor een eigen realityserie
09:10Yvon Jaspers ziet Boer zoekt vrouw-stel Gerben en Vivian trouwen: 'Geweldig mooi lief bruidspaar'
09:05Urk!-ster Mathilde verbreekt relatie met vriend Davy: ‘Zo snel mogelijk achter me laten’
08:59Douwe Bob eerste gast in nieuw seizoen Eva na bijzondere zomer