TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De Leeuw vertelt dat hij 34 jaar geleden een halfjaar beveiliging had vanwege een bedreiging. Hij ontving toen een kogelbrief, die door de politie uiterst serieus werd behandeld. Hij liet toen onder meer een compleet hekwerk om zijn huis plaatsen.
De kogel was voorzien van een briefje met de tekst 'Hoe lang het ook duurt, het gaat een keer gebeuren' erop. Dat zorgde destijds voor angstgevoelens bij De Leeuw, zo vertelt hij openhartig.
De Leeuw presenteerde in die tijd Schreeuw van de Leeuw, waarmee hij een miljoenenpubliek bereikte. Hij stond te boek als nogal een flapuit, hetgeen regelmatig mensen tegen de borst stootte. Hij stond toen ook bekend om zijn vele typetjes.
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Daniël Arends legt werkzaamheden voorlopig neer na hartinfarct
16:58Arie deelt veelbelovende update na B&B Vol Liefde-reünie
15:49Bekende influencer duikt op in De Bondgenoten: 'Dit gaat heel moeilijk worden'
14:27Humberto Tan reageert op mediastorm na babynieuws: 'Jeetje mina'
13:50Barry Atsma strikt sterrencast mét Noortje Herlaar voor nieuwe Videoland-serie