TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In de 538-middagshow van Coen Swijnenberg en Sander Lantinga reageert Anouk voor het eerst op de nasleep van haar beslissing. Ze kreeg een boos belletje van RTL-programmadirecteur Peter van der Vorst.
Van der Vorst was onaangenaam verrast door Anouks eenzijdige beslissing niet terug te keren en stak zijn ongenoegen niet onder stoelen of banken: "Ik heb 'm als een soort gillend speenvarken aan de telefoon gekregen. Hij begon te gillen dat ik een backstabber was en dat we ’t allemaal samen hand-in-hand moesten oplossen want we hadden zo’n goede band. Nou, dat heb ik helemaal niet. Ik heb die man drie keer gezien. We hebben gewoon een zakelijke afspraak."
Anouk was niet onder de indruk van die tirade en diende haar voormalig werkgever van repliek: "Ik zei 'gast, hou je fakking waffel dicht, je kan beter zo lopen gillen tegen al die gasten die hun lul niet in de broek kunnen houden'. En daarna heb ik nooit meer iemand gesproken."
In hetzelfde radiogesprek kwam Anouk enigszins terug op haar eerdere besluit nooit meer terug te keren bij de talentenjacht: "Er zou eerst goed gepraat moeten worden. Er moet een bezem doorheen. Maar zoals het nu gaat? Het feit dat er niet wordt gepraat na alles is al heel alarmerend."
In RTL Boulevard werden Anouks uitspraken besproken en ook Peter van der Vorst werd naar zijn kant van het verhaal gevraagd. Hij bevestigde overvallen te zijn geweest door Anouks besluit en dat de bewoordingen in hun gesprek heftig waren. Of Van der Vorst openstaat voor een comeback van de zangeres bij The voice valt te betwijfelen: hij liet weten te hopen dat de concerten van Anouk snel uitverkocht zijn.
Wanneer is Goedemorgen Nederland weer terug op tv?
11:23Bekijk de eerste beelden van het tweede seizoen De Hanslers: Van de Piste naar de Playa
10:16De eerste beelden van Bestemming X 2026 zijn verschenen
10:00Barbara de Loor onthult haar favoriete serie: 'Er zit veel humor en zelfspot in'
09:54Hoe leuk: alle afleveringen van De Fabeltjeskrant komen online