TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Diverse nieuwsmedia, waaronder de NOS, melden dat er in de nacht van vrijdag op zaterdag brand uitbrak in een pluimveestal in het Limburgse plaatsje Heibloem.
Het bleek te gaan om het bedrijf van John Nouwen, die eerder dit jaar landelijk bekend werd door zijn deelname aan Boer zoekt vrouw. Hij had een goede klik met kandidate Eileen, maar het leidde niet tot een vaste relatie.
Nouwen verklaart aan de NOS dat de brand ontstond in een mestopslag die naast de loodsen ligt waar zijn circa 20.000 dieren leven.
Het vuur verspreidde zich vervolgens razendsnel naar één van de vier loodsen via de transportband die van en naar de stallen loopt. Hoe de brand heeft kunnen ontstaan in de opslag is nog niet bekend.
Bij de NOS omschrijft boer John het verlies van een kwart van zijn veestapel als 'behoorlijk triest': "Je wordt geen boer om je dieren te verliezen, dus ergens doet het wel pijn."
De staf van Special Forces VIPS over het vijfde seizoen: 'We hopen dat kijkers geïnspireerd raken'
06:47Vanavond op TV: Het MAX Orkest, Miljoenenjacht, The Dukes of Hazzard
11:59Sophie Bouquet smeekte GTST-makers om terugkeer Merel Verduyn: 'Ik mis het'
11:03Bart uit B&B Vol Liefde doet boekje open over breuk met Eveline in Shownieuws: 'Ik nam het telefoongesprek op'
10:55(Bekend) Nederland spreekt zich uit over Eurovisie Songfestival-statement AVROTROS