TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Er was een feestelijke bijeenkomst waarbij Bert de prijs kreeg en daarnaast kreeg hij een eigen laan naar zich vernoemd naast het gebouw van zijn omroep.
Sinds de eerste week van oktober 1984 is Bert niet meer weg te denken bij de EO. Van de directeur Arjan Lock kreeg hij de eerste Bert van Leeuwen Prijs uitgereikt. Vanaf nu wordt die prijs jaarlijks uitgereikt aan mensen die zich inzetten voor verbinding in de samenleving. "De wereld is veranderd, maar Bert van Leeuwen van 2024 is nagenoeg dezelfde als die van 1984. Hij vindt het belangrijk dat iedereen erbij hoort", waren onder meer de woorden van de directeur.
We kennen Bert vooral van zijn programma's als Het Familiediner en Soep, sores en soelaas. Daarnaast is hij ook aanjager van de Week tegen Eenzaamheid, ambassadeur van het Bartiméus Fonds voor mensen met een visuele beperking en zet hij zich in voor het Leger des Heils.
Pommelien Thijs treedt op in tweede halve finale van The Voice of Holland
11:23Video: Casper en Kristie bekvechten erop los in De Bondgenoten: ‘Vies wijf’
11:00Wanneer is B&B Vol Liefde in 2026 op televisie te zien?
10:24BNNVARA onthult ‘dubbelleven’ van Marijn Kuipers in nieuwe documentaire
10:00Jan-Willem Roodbeen heeft zin in Jan-Willem Ruimt op!: 'Hier komen alle dingen uit mijn radiocarrière samen'