TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Later dit jaar zie je op Netflix de eerste spin-off van Bridgerton. De achtdelige serie Queen Charlotte draait de klok nog wat verder terug voor een blik op de jonge jaren van de vrouw die later koningin van Groot-Brittannië zal worden. Ook haar vriendin Lady Danbury speelt hierin een grote rol, en Netflix deelde vandaag de eerste foto van Arsema Thomas als de Lady in haar jonge jaren.
Eerder gunde Netflix ons al een sneak peek op de jonge versie van Charlotte, die letterlijk en figuurlijk probeert te ontsnappen aan een gearrangeerd huwelijk. In een kort fragment probeert India Amarteifio in de rol van Charlotte over de tuinmuur te klimmen, waar haar latere man George (Cory Mylchreest) een gesprek met haar aanknoopt.
Lees hier meer over Queen Charlotte en haar rol in Bridgerton
India Amarteifo en Arsema Thomas spelen dus de jongere versies van koningin Charlotte en Lady Danbury, twee bekende personages die in de hoofdserie van Bridgerton worden vertolkt door Golda Rosheuvel en Adjoa Andoh. Ook deze actrices zijn te zien in Queen Charlotte, net als Ruth Gemmell en Hugh Sachs, die terugkeren in hun rollen als Violet Bridgerton en Brimsley, de roddelzieke secretaris van de koningin.
Netflix is de spanning rond Queen Charlotte dus aardig aan het opbouwen, maar heeft ondertussen nog steeds geen releasedatum aangekondigd. Omdat de opnames al in augustus afgerond waren, kan het echter niet heel lang meer gaan duren. Daarna is het tijd voor het derde seizoen van Bridgerton zelf, maar volgens de laatste berichten kan dat nog wel even duren. Showrunner Shonda Rhimes vond dat de verhaallijn een te duistere kant op ging en wil wat meer lol terugbrengen in de serie. Seizoen drie wordt gebaseerd op het vierde boek uit de 'Bridgerton'-reeks van Jukia Quinn, 'Romancing Mister Bridgerton', dat gaat over de relatie tussen Penelope Featherington en Colin Bridgerton.
Eerste beelden van Make Up Your Mind in Songfestival-sferen
10:00Tijl Beckand is terug met De Verraders: 'De beste speler opent de aanval'
09:49Nikkie de Jager was bijna duo met Cornald Maas bij Songfestival
09:03Hilarisch: Bejaard echtpaar onthult in Vandaag Inside actief seksleven: ‘Kan altijd de laatste keer wezen’
08:55El Che gaat in tegen Robert in De Bondgenoten: 'Je bent gewoon een slappe l*l'