TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
SBS6 geeft Raymond de kans om tijdens het WK dwars door Amerika te reizen. Daar zal hij reportages maken in verschillende steden, van Los Angeles tot Washington D.C. Daarbij doet Mens verslag van zowel de sportbeleving rond het WK voetbal als de viering van het 250-jarig bestaan van Amerika.
''Tijdens eerdere reizen door Amerika schakelde ik al geregeld met de mannen van VI of Hélène, maar dat ik dit tijdens deze bijzondere periode mag doen is extra tof'', aldus de Amerikakenner in een gesprek met De Telegraaf.
Raymond Mens verklapt in het interview dat zijn reportages dagelijks te zien zullen zijn in de uitzendingen van Vandaag Inside en De Oranjezomer.
Tijdens de WK-periode zijn de SBS-talkshows vaak meerdere keren per avond te zien. Van maandag tot en met donderdag is er Vandaag Inside Oranje met Wilfred Genee, Johan Derksen en René van der Gijp. Op vrijdag, zaterdag en zondag is het de beurt aan Hélène Hendriks met De Oranjezomer.
De familie Bal uit Een Huis Vol deelt verdrietig bericht: 'Zijn laatste dag was er één vol liefde'
09:08Onderweg naar Liefde krijgt toch een derde seizoen
08:45De TV van gisteren: De eerste afvaller van B&B Vol Liefde 2026 is alweer een feit
06:47Vanavond op TV: Shetland, B&B vol liefde, The Hangover Part III
21:18B&B Vol Liefde-kijkers zijn nu al klaar met Timothy: 'Jongere versie van Gordon'