TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In een persverklaring laat de familie Gillis weten dat Mark nog altijd op de intensive care ligt en dat het herstel lange tijd gaat duren.
Gillis heeft niet alleen fysiek, maar ook mentaal een flinke klap gehad, zo valt te lezen. "Mark is enorm verward en met tijden angstig. Het ziek zijn en de kunstmatige coma hebben zijn psychische gesteldheid aardig in de war gebracht. Hopelijk trekt dat binnenkort weg."
Op de intensive care wordt een voorzichtig begin gemaakt met Marks revalidatie. Naar verwachting zal hij veel basisvaardigheden opnieuw moeten aanleren: "Hij moet weer praten, wat hem erg veel moeite en energie kost. Er wordt geoefend met hem om weer spierkracht op te bouwen, ook moet hij leren lopen en zelfstandig te eten."
De Massa is kassa-ster werd eind juni opgenomen met een zware longontsteking. In het ziekenhuis liep hij ook een bacteriële infectie op waardoor artsen besloten hem in een kunstmatig coma te brengen zodat zijn lichaam alle kans kreeg te vechten voor herstel.
So You Think You Can Dance terug op de buis: dit is de startdatum
11:47Heftige bevallig voor Barbara Sloesen: ‘Tussen hoop en vrees op de intensive care geleefd’
11:15De Oranjezondag is terug op SBS6 vanaf deze datum
10:40Wanneer is De Verraders weer terug op tv?
10:07The Box met Beau van Erven Dorens vanaf deze dag te zien op RTL4