TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In een persverklaring laat de familie Gillis weten dat Mark nog altijd op de intensive care ligt en dat het herstel lange tijd gaat duren.
Gillis heeft niet alleen fysiek, maar ook mentaal een flinke klap gehad, zo valt te lezen. "Mark is enorm verward en met tijden angstig. Het ziek zijn en de kunstmatige coma hebben zijn psychische gesteldheid aardig in de war gebracht. Hopelijk trekt dat binnenkort weg."
Op de intensive care wordt een voorzichtig begin gemaakt met Marks revalidatie. Naar verwachting zal hij veel basisvaardigheden opnieuw moeten aanleren: "Hij moet weer praten, wat hem erg veel moeite en energie kost. Er wordt geoefend met hem om weer spierkracht op te bouwen, ook moet hij leren lopen en zelfstandig te eten."
De Massa is kassa-ster werd eind juni opgenomen met een zware longontsteking. In het ziekenhuis liep hij ook een bacteriële infectie op waardoor artsen besloten hem in een kunstmatig coma te brengen zodat zijn lichaam alle kans kreeg te vechten voor herstel.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: NPO Doc: De non en de wegwerpkinderen, Payback: Hoe ver zou jij gaan?, Red Heat