TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In een persverklaring laat de familie Gillis weten dat Mark nog altijd op de intensive care ligt en dat het herstel lange tijd gaat duren.
Gillis heeft niet alleen fysiek, maar ook mentaal een flinke klap gehad, zo valt te lezen. "Mark is enorm verward en met tijden angstig. Het ziek zijn en de kunstmatige coma hebben zijn psychische gesteldheid aardig in de war gebracht. Hopelijk trekt dat binnenkort weg."
Op de intensive care wordt een voorzichtig begin gemaakt met Marks revalidatie. Naar verwachting zal hij veel basisvaardigheden opnieuw moeten aanleren: "Hij moet weer praten, wat hem erg veel moeite en energie kost. Er wordt geoefend met hem om weer spierkracht op te bouwen, ook moet hij leren lopen en zelfstandig te eten."
De Massa is kassa-ster werd eind juni opgenomen met een zware longontsteking. In het ziekenhuis liep hij ook een bacteriële infectie op waardoor artsen besloten hem in een kunstmatig coma te brengen zodat zijn lichaam alle kans kreeg te vechten voor herstel.
Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
08:04De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans
23:29Mike Hansler geeft eerste tv-interview met vriendin Veerle