TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In een persverklaring laat de familie Gillis weten dat Mark nog altijd op de intensive care ligt en dat het herstel lange tijd gaat duren.
Gillis heeft niet alleen fysiek, maar ook mentaal een flinke klap gehad, zo valt te lezen. "Mark is enorm verward en met tijden angstig. Het ziek zijn en de kunstmatige coma hebben zijn psychische gesteldheid aardig in de war gebracht. Hopelijk trekt dat binnenkort weg."
Op de intensive care wordt een voorzichtig begin gemaakt met Marks revalidatie. Naar verwachting zal hij veel basisvaardigheden opnieuw moeten aanleren: "Hij moet weer praten, wat hem erg veel moeite en energie kost. Er wordt geoefend met hem om weer spierkracht op te bouwen, ook moet hij leren lopen en zelfstandig te eten."
De Massa is kassa-ster werd eind juni opgenomen met een zware longontsteking. In het ziekenhuis liep hij ook een bacteriële infectie op waardoor artsen besloten hem in een kunstmatig coma te brengen zodat zijn lichaam alle kans kreeg te vechten voor herstel.
Finland Songfestival 2026: Linda Lampenius en Peter Parkkonen - Liekinheitin
13:04Rob Goossens en Angela de Jong slachten 'Jammerende influencers' in Dubai
12:37Acteur Vincent Croiset over zijn gezondheid: 'Ik sla me er goed doorheen'
10:38De winnaars van de 2e kwalificatieronde van de Gouden Televizier-Ring 2026 zijn bekend
10:36Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026