TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Nadat Privé-verslaggever Jan Uriot zich vorige week openlijk afvroeg waar Rick Brandsteder toch was gebleven, geeft het voormalige RTL-gezicht bij Shownieuws tekst en uitleg.
Ricks enige wapenfeit op televisie vorig jaar was zijn deelname aan Het perfecte plaatje. Daarmee leek de weg vrij naar een terugkeer op televisie waar hij voor de RTL-groep programma's maakte als Expeditie Robinson, De bachelor, Five days inside, Temptation island en Wie is de chef.
Even werd gevreesd voor een terugval, maar Brandsteder verklaart dat het goed met hem gaat: "Ik zit lekker in mijn vel, maar ik heb na zeventien jaar het hoofdstuk TV afgesloten. Dat geeft mij een fijn gevoel. Ik zat hier al langer mee in mijn hoofd en na mijn periode in de kliniek in Zuid-Afrika en de opnames van Het perfecte plaatje kreeg ik helemaal de bevestiging dat het voor mij wel mooi geweest was."
De 39-jarige zoon van Ron Brandsteder neemt niet met pijn in het hart afscheid: "Ik heb al die jaren met heel veel plezier gewerkt, fijne mensen ontmoet en prachtige plekken aangedaan, dus ik kijk er met een grote glimlach op terug. Maar nu is het tijd voor nieuwe avonturen waar ik veel energie van krijg".
Waar blijven de meubels van De Bondgenoten? Mysterie ontrafeld
13:15Emma Wortelboer in verwachting van tweede kindje
12:18Sterren staan stil bij '1 jaar zonder Loretta Schrijver'
11:37Komt er een tweede seizoen van De Bogaartjes?
10:50Verspreking van Roos in De Verraders zet de boel op z’n kop: ‘Wat doe je nu?’