TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Tot nu toe had de presentator en entertainer nog niet gereageerd op alle berichten rond Matthijs van Nieuwkerk.
"Het is mijn miniverdrietje", aldus Kemps. "Het is voor al die mensen met een burn-out natuurlijk veel erger. Maar ik vind het jammer dat alles nu op één hoop komt. We maakten zo'n mooi programma", vertelt hij.
De presentator beaamt dat er 'een keer woorden' zijn geweest. "Als je met zes gasten in een hostel zit, drie weken lang, dan vallen er een keer woorden. En dan praat je die uit." Volgens Kemps is er niemand op de knieën gedwongen door Matthijs van Nieuwkerk om excuses te maken. Dit gebeurde wel een keer op de set van DWDD, nadat een geluidsman een foutje had gemaakt, blijkt uit eerdere berichten.
Inmiddels hebben Van Nieuwkerk en BNNVARA de contacten verbroken en zijn de Top 2000 programma's met de presentator niet meer te zien. NPO heeft een onderzoek ingesteld naar de angstcultuur bij radio- en tv-programma's in Hilversum. Meldpunt MORES heeft al vele tientallen klachten ontvangen sinds de onthullingen in de Volkskrant.
Komende week in GTST: Recidiverende romances en de inboezemende ingreep
21:30Winter Vol Liefde 2026: dit is hoe de reünie afloopt
16:17De Mol België vanaf deze datum terug met nieuw seizoen
14:47Nieuwe seizoen van Wortelboer en Van Rossem start op deze datum
14:20Finland Songfestival 2026: Linda Lampenius en Peter Parkkonen - Liekinheitin