Sterren
Rob Kemps stelt levensvragen aan o.a. André van Duin in De 10 Vragen
Janine van Rooden
  ·  
Hierin vraagt de Snollebollekes-zanger bekende gezichten het hemd van het lijf met niet alledaagse vragen.
De 10 Vragen
Rob Kemps stelt vanaf Nieuwjaarsdag elke dag aan verschillende BN'ers dezelfde tien levensvragen. In elke aflevering staat één gast centraal die zelf een locatie kiest voor het gesprek. Een plaats waar diegene volledig zichzelf kan zijn.
De vragen die op de sterren worden afgevuurd zullen emoties losmaken en ook de kijkers thuis tot nadenken aanzetten. Denk hierbij aan: 'wie zitten er aan tafel bij jouw laatste avondmaal?' en 'als je iets in je leven kon terugdraaien, wat zou dat dan zijn?'.
André van Duin
De eerste drie gasten zijn al bekendgemaakt: André van Duin, Patricia Paay en Johan Derksen. Wie de andere gasten zijn krijgen we later te horen.
De 10 Vragen is op 1 januari 2023 eenmalig om 22:00 uur te zien bij SBS6. Vanaf 2 t/m 6 januari 2023 is het elke avond te zien bij de zender.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Finalisten van Heel Holland Bakt 2023 brengen ode aan teckel Nhaan
De overgebleven bakkers van Heel Holland Bakt 2023 moeten nog één keer ploeteren voor de titel ‘beste thuisbakker van Nederland’. In de finale maken ze een chocoladeteckel - een ode aan Janny van der Heijdens hond Nhaan - en een enorme spektakeltaart.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 18:58André van Duin doet aangifte van afpersing
13:05Big Brother-fans steken Jason hart onder de riem met vliegtuigje
11:45Op zoek naar...-winnares Danique blij met 'minder naïeve' Sandy
11:12Alaaf! Chantal Janzen brengt carnavalsnummer uit
10:32Johnny de Mol eert jarige Willeke Alberti in HLF8: 'Geen makkelijk jaar gehad'