TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Rob Kemps hoeft zich in het nieuwe jaar niet te vervelen, hij komt namelijk met een nieuw interviewprogramma: De 10 Vragen.
Hierin vraagt de Snollebollekes-zanger bekende gezichten het hemd van het lijf met niet alledaagse vragen.
Rob Kemps stelt vanaf Nieuwjaarsdag elke dag aan verschillende BN'ers dezelfde tien levensvragen. In elke aflevering staat één gast centraal die zelf een locatie kiest voor het gesprek. Een plaats waar diegene volledig zichzelf kan zijn.
De vragen die op de sterren worden afgevuurd zullen emoties losmaken en ook de kijkers thuis tot nadenken aanzetten. Denk hierbij aan: 'wie zitten er aan tafel bij jouw laatste avondmaal?' en 'als je iets in je leven kon terugdraaien, wat zou dat dan zijn?'.
De eerste drie gasten zijn al bekendgemaakt: André van Duin, Patricia Paay en Johan Derksen. Wie de andere gasten zijn krijgen we later te horen.
De 10 Vragen is op 1 januari 2023 eenmalig om 22:00 uur te zien bij SBS6. Vanaf 2 t/m 6 januari 2023 is het elke avond te zien bij de zender.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
07:48De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 29 juni t/m donderdag 2 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Robin Hood
22:08Kijkers genieten van make-over in Huizenruilers: 'Eindelijk een eigen slaapkamer'