TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Met pijn in het hart kondigde Rob Verlinden vier jaar geleden aan dat hij stopte met zijn Robs grote tuinverbouwing bij SBS 6.
In overleg met SBS en de producent van zijn programma droeg Rob daarom het stokje over. Hij ging genieten van zijn pensioen, deed mee aan First dates en schreef een onthullend boek over zijn wilde leven vol drank en stiekeme seks. Daarnaast onthulde hij te kampen met longfibrose en aan één oog blind te zijn.
Ruim twee jaar geleden onderging Verlinden een zogeheten DBS-operatie, een ingreep voor Parkinson patiënten waarbij elektroden in de hersenen worden geplaatst die het kenmerkende trillen verminderen. Robs kwaliteit van leven nam zo enorm toe dat hij zich na twee jaar in de luwte toch weer liet verleiden tot een nieuw tv-avontuur.
De laatste weken is Verlinden te zien waar zijn avontuur bij de commerciële televisie begon: de zaterdagmiddag van RTL 4. Begin jaren negentig was hij te zien bij Eigen huis en tuin, nu is hij presentator van het minstens zo gesponsorde De Bourgondiërs waarin hij met onder meer tv-kok Jeremy Vermolen, een oude bekende van zijn Grote tuinverbouwing, het leven viert. Rob heeft zeven afleveringen gedraaid en die smaken naar meer.
De Bourgondiërs is te zien op zaterdag rond de klok van 16:30 uur op RTL 4.
Waarom B&B Vol Liefde-Debbie en Paul eerst 'nee' zeiden tegen andere tv-programma's
11:32Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS
15:12Noa Zwan roert GTST-kijkers tot tranen met liedje: 'Prachtig'