TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
"Ik heb mijn hele leven al last van een hele heftige vorm van heimwee", vertelt Roxeanne aan RTL Boulevard. "Er zijn een paar trauma's uit mijn jeugd die daarvoor hebben gezorgd. Wat dus betekent dat het voor mij een 'nee' was als ik zonder Erik op reis moest."
Van Beste Zangers-deelnemers wordt eigenlijk verwacht dat ze zonder partner naar de bestemming afreizen. Het programma is gebaseerd op het scheppen van een hechte band met de andere zangers. Dat gaat wellicht toch wat lastiger als je tussen de opnames door naar je eigen vertrouwde omgeving gaat. "Je moet klikken met elkaar en lekker die band gaan creëeren. Dus we hebben allebei wat water bij de wijn gedaan", laat Roxeanne weten; hun zoontje Fender ging niet mee op reis.
Het was de eerste reis zonder hun inmiddels 3-jarige zoontje. "Vooral ik vond dat erg ingewikkeld, hij vond dat niet zo erg, hij was lekker bij opa en oma. En ik kwam er ook wel achter dat het ook wel heel erg lekker was. Ik vind het heerlijk om mama te zijn, maar om af en toe ook weer een beetje jong te zijn en te genieten had ik ook wel een beetje verdiend."
Roxeanne vond haar deelname aan Beste Zangers 'zo'n bijzondere ervaring', dat ze in Sevilla een tattoo ter ere van het programma heeft laten zetten. Op haar bovenarm prijkt nu '15', verwijzend naar dit vijftiende seizoen van Beste Zangers.
Het jubileumseizoen van Beste Zangers is vanaf 11 augustus te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij