TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Nooit eerder voelde Roy vlinders voor vrouwelijk schoon, aan weekblad Privé vertelt hij welke dame zijn hart nu toch sneller doet kloppen.
Roy leerde zijn nieuwe liefde Michellle op vakantie in Griekenland kennen. Al snel voelde hij voor haar dingen die hij eigenlijk uitsluitend voor mannen had gevoeld: "Dat kán toch helemaal niet?' was de eerste gedachte van de dertigjarige Donders. Wonderwel bleek zij dezelfde gevoelens voor hem te koesteren, al konden ze er nog niet direct iets mee omdat ze nog niet vrijgezel was.
Roy heeft naar eigen zeggen slapeloze nachten gehad om zijn vrienden en familie te vertellen dat hij ook op vrouwen blijkt te vallen. Na die nieuwe 'coming out' treedt hij nu voor het eerst in de openbaarheid. Michelle heeft uit een eerdere relatie al een dochtertje van 7.
Dit bericht op Instagram bekijken
Partnerbijdrage
Resort van Dick uit komend seizoen B&B Vol Liefde getroffen door brand
10:21B&B Vol Liefde-deelnemer Ben overleden
09:47Video: Overleeft iemand het nieuwe seizoen van Gooische Vrouwen niet?
09:37'Beau van Erven Dorens presenteert nieuw programma The Box'
09:05Video: Noa Vahle krijgt Job Knoester stil in De Oranjezomer: ‘Kap met het vergelijken’