TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Nooit eerder voelde Roy vlinders voor vrouwelijk schoon, aan weekblad Privé vertelt hij welke dame zijn hart nu toch sneller doet kloppen.
Roy leerde zijn nieuwe liefde Michellle op vakantie in Griekenland kennen. Al snel voelde hij voor haar dingen die hij eigenlijk uitsluitend voor mannen had gevoeld: "Dat kán toch helemaal niet?' was de eerste gedachte van de dertigjarige Donders. Wonderwel bleek zij dezelfde gevoelens voor hem te koesteren, al konden ze er nog niet direct iets mee omdat ze nog niet vrijgezel was.
Roy heeft naar eigen zeggen slapeloze nachten gehad om zijn vrienden en familie te vertellen dat hij ook op vrouwen blijkt te vallen. Na die nieuwe 'coming out' treedt hij nu voor het eerst in de openbaarheid. Michelle heeft uit een eerdere relatie al een dochtertje van 7.
Tjitske Reidinga wilde acteerwereld achter zich laten, maar Pro Deo veranderde alles
14:38Davina Michelle deelt voorproefje van nieuw SBS6-programma Sing With Me
14:27NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis