TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Nooit eerder voelde Roy vlinders voor vrouwelijk schoon, aan weekblad Privé vertelt hij welke dame zijn hart nu toch sneller doet kloppen.
Roy leerde zijn nieuwe liefde Michellle op vakantie in Griekenland kennen. Al snel voelde hij voor haar dingen die hij eigenlijk uitsluitend voor mannen had gevoeld: "Dat kán toch helemaal niet?' was de eerste gedachte van de dertigjarige Donders. Wonderwel bleek zij dezelfde gevoelens voor hem te koesteren, al konden ze er nog niet direct iets mee omdat ze nog niet vrijgezel was.
Roy heeft naar eigen zeggen slapeloze nachten gehad om zijn vrienden en familie te vertellen dat hij ook op vrouwen blijkt te vallen. Na die nieuwe 'coming out' treedt hij nu voor het eerst in de openbaarheid. Michelle heeft uit een eerdere relatie al een dochtertje van 7.
Wanneer is Goedemorgen Nederland weer terug op tv?
11:23Bekijk de eerste beelden van het tweede seizoen De Hanslers: Van de Piste naar de Playa
10:16De eerste beelden van Bestemming X 2026 zijn verschenen
10:00Barbara de Loor onthult haar favoriete serie: 'Er zit veel humor en zelfspot in'
09:54Hoe leuk: alle afleveringen van De Fabeltjeskrant komen online