TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Nooit eerder voelde Roy vlinders voor vrouwelijk schoon, aan weekblad Privé vertelt hij welke dame zijn hart nu toch sneller doet kloppen.
Roy leerde zijn nieuwe liefde Michellle op vakantie in Griekenland kennen. Al snel voelde hij voor haar dingen die hij eigenlijk uitsluitend voor mannen had gevoeld: "Dat kán toch helemaal niet?' was de eerste gedachte van de dertigjarige Donders. Wonderwel bleek zij dezelfde gevoelens voor hem te koesteren, al konden ze er nog niet direct iets mee omdat ze nog niet vrijgezel was.
Roy heeft naar eigen zeggen slapeloze nachten gehad om zijn vrienden en familie te vertellen dat hij ook op vrouwen blijkt te vallen. Na die nieuwe 'coming out' treedt hij nu voor het eerst in de openbaarheid. Michelle heeft uit een eerdere relatie al een dochtertje van 7.
Dit bericht op Instagram bekijken
Partnerbijdrage
André van Duin zorgt voor vrolijke noot in finale Het MAX Orkest
12:47Finale Het MAX Orkest: Francis van Broekhuizen imponeert met I Dreamed a Dream
11:39Een Huis Vol Herinneringen: dit zie je in de jubileumeditie van Een Huis Vol
11:21Video: 'Miljoenenjacht-deelnemers kennen Hélène Hendriks niet'
10:21Bijzondere eerste beelden Het Antoni van Leeuwenhoek – Over Leven met Kanker