TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Opiniemaker Sander Schimmelpenninck ziet zijn kans en laat weten dat hij Maarten wel zou willen opvolgen.
Via het platform X - voorheen Twitter - reageert Schimmelpenninck op een nieuwsbericht dat Maarten van Rossem gaat stoppen met De Slimste Mens. ''Ze kunnen bellen'', schrijft hij erbij. Dat bericht kan rekenen op diverse wisselende reacties van gebruikers van platform X. Waar de een het een goed idee vindt, ziet de ander het juist helemaal niet zitten.
Ze kunnen bellen https://t.co/NAMaAA2EPu — Sander Schimmelpenninck (@SanderSchimmelp) September 26, 2023
Philip Freriks en Maarten van Rossem stoppen met De Slimste Mens na het winterseizoen 2024-2025. In februari 2025 staat de laatste aflevering met het duo gepland. Zij maken het programma al sinds 2012.
Eerder werd al duidelijk dat Herman van der Zandt de rol van presentator Philip Freriks gaat overnemen. Wie de taak van Van Rossem op zich neemt, is nog niet bekend. Een woordvoerder van KRO-NCRV liet maandag weten dat het nog niet duidelijk is wie hem gaat opvolgen als eenmansjury. De omroep kan ook nog niks vertellen over wanneer dit besluit wordt genomen.
Deze BN’ers zijn te zien in het nieuwe seizoen van De Geknipte Gast
12:47Geen derde seizoen voor SBS6-programma Moordfeest
11:11Jeroen van Koningsbrugge komt terug met Jeroen's Abandoned Adventures
10:31Wil Douwe Bob opnieuw naar Songfestival? Dit is zijn antwoord
10:07Wie wordt toch de nieuwe Sinterklaas? De manager van Ramsey Nasr reageert