TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Opiniemaker Sander Schimmelpenninck ziet zijn kans en laat weten dat hij Maarten wel zou willen opvolgen.
Via het platform X - voorheen Twitter - reageert Schimmelpenninck op een nieuwsbericht dat Maarten van Rossem gaat stoppen met De Slimste Mens. ''Ze kunnen bellen'', schrijft hij erbij. Dat bericht kan rekenen op diverse wisselende reacties van gebruikers van platform X. Waar de een het een goed idee vindt, ziet de ander het juist helemaal niet zitten.
Ze kunnen bellen https://t.co/NAMaAA2EPu — Sander Schimmelpenninck (@SanderSchimmelp) September 26, 2023
Philip Freriks en Maarten van Rossem stoppen met De Slimste Mens na het winterseizoen 2024-2025. In februari 2025 staat de laatste aflevering met het duo gepland. Zij maken het programma al sinds 2012.
Eerder werd al duidelijk dat Herman van der Zandt de rol van presentator Philip Freriks gaat overnemen. Wie de taak van Van Rossem op zich neemt, is nog niet bekend. Een woordvoerder van KRO-NCRV liet maandag weten dat het nog niet duidelijk is wie hem gaat opvolgen als eenmansjury. De omroep kan ook nog niks vertellen over wanneer dit besluit wordt genomen.
Slecht nieuws stapelt zich op voor Alex uit Over Mijn Lijk
10:02VIPS racen van de helling in Te Land, Ter Zee en in de Lucht Winterspecial
10:00Kees Prins zei vooral 'ja' tegen het tweede seizoen van BuZa vanwege het geld
09:46Muziek, herinneringen en emoties: Als IK het zing met Carrie ten Napel start binnenkort
08:33De TV van gisteren: Kijkers onder de indruk van Stef Bos in Onvergetelijke Liedjes