TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Opiniemaker Sander Schimmelpenninck ziet zijn kans en laat weten dat hij Maarten wel zou willen opvolgen.
Via het platform X - voorheen Twitter - reageert Schimmelpenninck op een nieuwsbericht dat Maarten van Rossem gaat stoppen met De Slimste Mens. ''Ze kunnen bellen'', schrijft hij erbij. Dat bericht kan rekenen op diverse wisselende reacties van gebruikers van platform X. Waar de een het een goed idee vindt, ziet de ander het juist helemaal niet zitten.
Ze kunnen bellen https://t.co/NAMaAA2EPu — Sander Schimmelpenninck (@SanderSchimmelp) September 26, 2023
Philip Freriks en Maarten van Rossem stoppen met De Slimste Mens na het winterseizoen 2024-2025. In februari 2025 staat de laatste aflevering met het duo gepland. Zij maken het programma al sinds 2012.
Eerder werd al duidelijk dat Herman van der Zandt de rol van presentator Philip Freriks gaat overnemen. Wie de taak van Van Rossem op zich neemt, is nog niet bekend. Een woordvoerder van KRO-NCRV liet maandag weten dat het nog niet duidelijk is wie hem gaat opvolgen als eenmansjury. De omroep kan ook nog niks vertellen over wanneer dit besluit wordt genomen.
Komt er een tweede seizoen van De Bogaartjes?
10:50Verspreking van Roos in De Verraders zet de boel op z’n kop: ‘Wat doe je nu?’
10:23Hélène Hendriks blikt terug op zware tv-weken: ‘Volzinnen kwamen er niet uit’
08:11De TV van gisteren: Kijkers ergeren zich vooral aan Ellemieke Vermolen in De Verraders
23:01Yvonne Coldeweijer over kort geding tegen Talpa: 'De echte reden is: John de Mol heeft spijt'