TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sanne deelde het blijde nieuws via Instagram door een intiem kiekje te posten met haar vriend Melchior.
In de post schrijft ze nu ruim 3 maanden zwanger te zijn en haar geluk niet op te kunnen. Pas bij de eerste echo werd duidelijk dat er twee kleine Vogels in aantocht zijn, al had Sanne naar eigen zeggen wel een vermoeden omdat ze ongelooflijk misselijk en moe was in de eerste weken van haar zwangerschap. Volgens Sanne groeit haar buik inmiddels als kool.
Het positieve babynieuws volgt na een periode van rouw en verdriet voor Sanne en haar vriend. Afgelopen oktober onthulde ze dat ze in de zomer van 2018 na vier maanden zwangerschap hun dochtertje verloor door een miskraam. Aan tafel bij Twan Huys vertelde ze destijds hoe ze zich schaamde voor de droeve gebeurtenis.
Sanne en Melchior hopen op een voorspoedige zwangerschap en verwachten hun kleintjes komend voorjaar.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw