TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat maakte de presentatrice gisteren bekend op Instagram. Daarmee neemt Saskia het stokje over van Laurien Verstraten.
In het kampeerprogramma gaan Saskia en Koert-Jan de Bruijn verschillende kampeerregio's en campings in Europa bezoeken. Ze trekken erop uit in de omgeving, checken de faciliteiten en behandelen de laatste trends en tips op kampeergebied.
Saskia maakte het leuke nieuws gisteren zelf bekend op Instagram. Ze plaatste een foto samen met Koert-Jan de Bruin en schreef het volgende: ''Jaaa, there we goooo!! Dit jaar presenteer ik samen met Koert-Jan de Bruin het nieuwe seizoen van Campingtijd. MEGA MEGA LEUK! Ik vertrek komende zondag voor twee weken naar Italië voor de eerste opnames en dat vind ik vet leuk en ook een beetje lang.'' Ze vervolgt: ''Maar waarschijnlijk ben ik zo druk dat de tijd voorbij vliegt.''
Ze geeft ook al gelijk een hint over wanneer het nieuwe seizoen te zien is op de buis. Ze vertelt haar volgers in haar post dat ze de eerste paar dagen op verschillende Vacansoleil campings te vinden is in Noord-Italië en roept hen op om even langs te komen als zij daar ook zijn. ''En dan zie je jezelf in maart op TV!'', laat ze erover uit.
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato
10:00Art Rooijakkers over Survive Your Family: 'Het is een mix van Expeditie Robinson en Rooijakkers over de Vloer'
09:41SBS6 zendt veelbesproken aflevering van Sergio in Italië met Marco Borsato uit