TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Gezocht: Presentator die niet schuwt om af een toe een liedje te zingen, het moet de omschrijving zijn geweest van de functie van Herman van der Zandt in Met het Mes op Tafel. Nu Sjoerd van Ramshorst de nieuwe presentator is, moet dus ook hij eraan geloven.
En die uitdaging gaat hij niet uit de weg.
Zo pakte hij donderdagavond de microfoon die 'toevallig' naast hem lag en begon hij het nummer Sophietje te zingen. "Toen wist ik dat mijn Sophie de liefste was", klonk het uit de mond van de presentator.
Sinds 12 februari is Sjoerd te zien als nieuwe presentator van Met het Mes op Tafel. Hij volgde daarmee Herman van der Zandt op die op zijn beurt het stokje in 2015 overnam van Joost Prinsen als presentator. Herman zien we vanaf 2025 terug als presentator van De Slimste Mens bij KRO-NCRV. En ook Herman zong graag een liedje hier en daar in de uitzendingen.
Kijken op eigen risico, het zou zomaar eens de hele dag in je hoofd kunnen zitten.
Dit bericht op Instagram bekijken
De 5 beste programma's om deze week te streamen
11:58Rutger van Barneveld zou wel een eigen realityserie willen
10:38Op deze datum start het derde seizoen van Single Bells
09:10De TV van gisteren: kijkers hopen vurig op nieuw seizoen van Zussen na slotaflevering met open einde
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Code van Coppens, Trap