TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
''Groot televisienieuws. Er komt namelijk een comeback aan van iemand waarvan we het denk ik niet hadden zien aankomen, namelijk Simon van Nick en Simon. Die gaat een televisieprogramma presenteren'', meldt Tina in haar podcast. ''En niet zomaar eentje, maar op NPO 1 op de zaterdagavond.''
Volgens Tina gaat de Volendammer het programma Vergeten Liedjes presenteren. Ze verwacht vier afleveringen van de muzikale show. "Het gaat er dan om dat vergeten liedjes van bijvoorbeeld Guus Meeuwis of andere grote artiesten worden nagespeeld door een andere artiest'', verklapt ze over het format.
Nijkamp zegt dat Vergeten Liedjes ergens in het najaar op de buis verschijnt. Samen met Nick Schilder presenteerde Simon al eerder programma's, waaronder Sing it! voor SBS6. Ook kennen we hem natuurlijk van de NPO 3-programma’s die hij jarenlang maakte met Nick en Kees Tol, zoals De 3 Sterren Camping en Strandgasten.
Albert Verlinde beantwoordt prangende vraag in Vandaag Inside: 'Zou je terug willen?'
11:32Video: Hoe zit het nu tussen Lieske en Petra uit B&B Vol Liefde 2025?
11:20Terugkijken: Ilse DeLange brengt een eerbetoon aan alle overleden sterren
11:19Patty Brard over nieuwe aanbiedingen: 'Het is natuurlijk altijd een eer als je wordt gevraagd'
11:01Barry Atsma ontroerd: 'Zo'n mooi eerbetoon aan mijn broer'